Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


26.09.2018
В м. Одесі відбулася науково-практична конференція з Міжнародною участю «Помилки променевої діагностики захворювань різних та систем»
В м. Одесі 20-21 вересня 2018 року відбулася науково-практична конференція з Міжнародною участю «Помилки променевої діагностики захворювань різних та систем», що внесена до "Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, наукових семінарів і пленумів», які проводитимуться у 2018 році.
Організатори конференції Харківська медична академія післядипломної освіти, Асоціація радіологів України, Всеукраїнська асоціація рентгенологів, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
Лекторами конференції були провідні науковці з України, Білорусі, Нідерландів, Туреччини, Польщі, які працюють над сучасними проблемами теоретичного і практичного розвитку,  стандартизації променевих методів діагностики. Серед учасників конференції були як провідні фахівці, так і молоді вчені, клінічні ординатори та аспіранти з України та з інших країн зарубіжжя.
Науково-практична конференція, яка була присвячена помилкам променевої діагностики, пройшла на високому рівні. Прочитано 23 лекції (з них 9 – іноземними фахівцями), проведено 6 майстер-класів (з них – 2 іноземними фахівцями), в рамках наукової сесії зроблено 10 доповідей.
За два дні конференцію відвідало більше 300 фахівців з 7 країн світу та з 22 регіонів України.
Підводячи підсумки, хочеться сказати, що науково-практична конференція з Міжнародною участю «Помилки променевої діагностики захворювань різних та систем», підтвердила свій високий статус і стала святом не тільки для співробітників кафедри, але й для усієї радіологічної спільноти України та країн зарубіжжя.
українська  
14.01.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
08.01.2019
Скасувано об'яву, щодо оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад
21.12.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
06.12.2018
Науковці ХМАПО взяли участь в урочистих зборах з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України
27.11.2018
В ХМАПО відбулася науково - практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Медицина XXI століття"