26.09.2018
В м. Одесі відбулася науково-практична конференція з Міжнародною участю «Помилки променевої діагностики захворювань різних та систем»
В м. Одесі 20-21 вересня 2018 року відбулася науково-практична конференція з Міжнародною участю «Помилки променевої діагностики захворювань різних та систем», що внесена до "Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, наукових семінарів і пленумів», які проводитимуться у 2018 році.
Організатори конференції Харківська медична академія післядипломної освіти, Асоціація радіологів України, Всеукраїнська асоціація рентгенологів, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
Лекторами конференції були провідні науковці з України, Білорусі, Нідерландів, Туреччини, Польщі, які працюють над сучасними проблемами теоретичного і практичного розвитку,  стандартизації променевих методів діагностики. Серед учасників конференції були як провідні фахівці, так і молоді вчені, клінічні ординатори та аспіранти з України та з інших країн зарубіжжя.
Науково-практична конференція, яка була присвячена помилкам променевої діагностики, пройшла на високому рівні. Прочитано 23 лекції (з них 9 – іноземними фахівцями), проведено 6 майстер-класів (з них – 2 іноземними фахівцями), в рамках наукової сесії зроблено 10 доповідей.
За два дні конференцію відвідало більше 300 фахівців з 7 країн світу та з 22 регіонів України.
Підводячи підсумки, хочеться сказати, що науково-практична конференція з Міжнародною участю «Помилки променевої діагностики захворювань різних та систем», підтвердила свій високий статус і стала святом не тільки для співробітників кафедри, але й для усієї радіологічної спільноти України та країн зарубіжжя.
21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019