26.09.2018
В м. Одесі відбулася науково-практична конференція з Міжнародною участю «Помилки променевої діагностики захворювань різних та систем»
В м. Одесі 20-21 вересня 2018 року відбулася науково-практична конференція з Міжнародною участю «Помилки променевої діагностики захворювань різних та систем», що внесена до "Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, наукових семінарів і пленумів», які проводитимуться у 2018 році.
Організатори конференції Харківська медична академія післядипломної освіти, Асоціація радіологів України, Всеукраїнська асоціація рентгенологів, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.
Лекторами конференції були провідні науковці з України, Білорусі, Нідерландів, Туреччини, Польщі, які працюють над сучасними проблемами теоретичного і практичного розвитку,  стандартизації променевих методів діагностики. Серед учасників конференції були як провідні фахівці, так і молоді вчені, клінічні ординатори та аспіранти з України та з інших країн зарубіжжя.
Науково-практична конференція, яка була присвячена помилкам променевої діагностики, пройшла на високому рівні. Прочитано 23 лекції (з них 9 – іноземними фахівцями), проведено 6 майстер-класів (з них – 2 іноземними фахівцями), в рамках наукової сесії зроблено 10 доповідей.
За два дні конференцію відвідало більше 300 фахівців з 7 країн світу та з 22 регіонів України.
Підводячи підсумки, хочеться сказати, що науково-практична конференція з Міжнародною участю «Помилки променевої діагностики захворювань різних та систем», підтвердила свій високий статус і стала святом не тільки для співробітників кафедри, але й для усієї радіологічної спільноти України та країн зарубіжжя.
09.07.2019
Рекомендації щодо гарантування політичної нейтральності під час виборчого процесу
27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019