05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
В м. Харкові 4-5 жовтня 2018 року відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”, що внесена до "Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, наукових семінарів і пленумів», які проводитимуться у 2018 році.
Організатори конференції Харківська медична академія післядипломної освіти, Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації, Департамент охорони здоров’я Харквіської міської ради, Інститут сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Українська асоціація сімейних лікарів.
Лекторами конференції були провідні науковці в галузі сімейної медицини, охорони здоров’я, які працюють над сучасними проблемами теоретичного і практичного розвитку медицини.  Серед учасників конференції були як провідні фахівці, так і молоді вчені, клінічні ординатори та аспіранти з України та з інших країн зарубіжжя.
За два дні конференцію відвідало більше 600 фахівців з різних регіонів України.

21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019