05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
В м. Харкові 4-5 жовтня 2018 року відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”, що внесена до "Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, наукових семінарів і пленумів», які проводитимуться у 2018 році.
Організатори конференції Харківська медична академія післядипломної освіти, Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації, Департамент охорони здоров’я Харквіської міської ради, Інститут сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Українська асоціація сімейних лікарів.
Лекторами конференції були провідні науковці в галузі сімейної медицини, охорони здоров’я, які працюють над сучасними проблемами теоретичного і практичного розвитку медицини.  Серед учасників конференції були як провідні фахівці, так і молоді вчені, клінічні ординатори та аспіранти з України та з інших країн зарубіжжя.
За два дні конференцію відвідало більше 600 фахівців з різних регіонів України.

13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
30.05.2019
XXII Курси Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології ім. проф. М.І. Спузяка.
27.05.2019
Cпівробітники ХМАПО взяли участь у семінарі на тему: «Освітні проекти: трансфер інновацій і професійний розвиток»