Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
9-го жовтня 2018 р.  в Харківській медичній академії післядипломної освіти відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців, яка була присвячена  застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікарів. 
 Конференція проводилась педіатричним факультетом, кафедрою педагогіки, філософії та мовної підготовки. а також  відділом міжнародних зав’язків академії. Іноземні спеціалісти з Лівану, Марокко, Судану, Сирії, Іраку доповіли про важливість  застосування сучасних підходів у ранній діагностиці дитячої патології  та використання ефективних методів  у лікуванні. Всі доповіді супроводжувалися відеоматеріаламиЗапрошуємо іноземних спеціалістів Факультету загальної практики-сімейної медицини та Факультету  громадського здоров'я взяти участь у роботі конференції , яка будє проводитись 6 грудня 2018 року.


10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
05.10.2018
В м. Харкові відбулася науково-практична конференція “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
29.09.2018
Запрошуємо до участі у Науково-практичній конференції на тему: “Первинна медична допомога: сучасні технології діагностики, лікування та профілактики”
27.09.2018
Запрошуємо до участі у науково-практичній конференції «Слобожанські читання. Фармацевтичне і медичне право України: інновації, доступність і перспективи розвитку організації фармацевтичної справи»
26.09.2018
В м. Одесі відбулася науково-практична конференція з Міжнародною участю «Помилки променевої діагностики захворювань різних та систем»