10.10.2018
В ХМАПО відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців
9-го жовтня 2018 р.  в Харківській медичній академії післядипломної освіти відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців, яка була присвячена  застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікарів.
 Конференція проводилась педіатричним факультетом, кафедрою педагогіки, філософії та мовної підготовки. а також  відділом міжнародних зав’язків академії. Іноземні спеціалісти з Лівану, Марокко, Судану, Сирії, Іраку доповіли про важливість  застосування сучасних підходів у ранній діагностиці дитячої патології  та використання ефективних методів  у лікуванні. Всі доповіді супроводжувалися відеоматеріалами

Запрошуємо іноземних спеціалістів Факультету загальної практики-сімейної медицини та Факультету  громадського здоров'я взяти участь у роботі конференції , яка будє проводитись 6 грудня 2018 року.

21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019