У ХМАПО пройшли педагогічні навчання «Познай себе»
У Медичному коледжі  ХМАПО 4 жовтня 2018 року пройшли педагогічні навчання «Познай себе», присвячені 300-річчю дня народження  Г.С. Сковороди, у формі заняття – екскурсії, зустрічі з науковим працівником  Харківського літературного музею Руденко Наталією Федорівною «Г. Сковорода: мандрівка за щастям» для студентів 1 курсу .
Редколегії груп випустили  стіннівки, студенти знайшли цікаві факти з життя  видатної людини, підготували презентації «Джерело чистої душі»,  «Григорій Сковорода і Харківщина», оформили виставку видань творів митця та літератури щодо особи Григорія Савовича.  На завершення заходу  пояснили, як розуміють фразу «пізнай себе», і що вона значить для кожного з присутніх.

21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019