У ХМАПО пройшли педагогічні навчання «Познай себе»
У Медичному коледжі  ХМАПО 4 жовтня 2018 року пройшли педагогічні навчання «Познай себе», присвячені 300-річчю дня народження  Г.С. Сковороди, у формі заняття – екскурсії, зустрічі з науковим працівником  Харківського літературного музею Руденко Наталією Федорівною «Г. Сковорода: мандрівка за щастям» для студентів 1 курсу .
Редколегії груп випустили  стіннівки, студенти знайшли цікаві факти з життя  видатної людини, підготували презентації «Джерело чистої душі»,  «Григорій Сковорода і Харківщина», оформили виставку видань творів митця та літератури щодо особи Григорія Савовича.  На завершення заходу  пояснили, як розуміють фразу «пізнай себе», і що вона значить для кожного з присутніх.

20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»