У ХМАПО пройшли педагогічні навчання «Познай себе»
У Медичному коледжі  ХМАПО 4 жовтня 2018 року пройшли педагогічні навчання «Познай себе», присвячені 300-річчю дня народження  Г.С. Сковороди, у формі заняття – екскурсії, зустрічі з науковим працівником  Харківського літературного музею Руденко Наталією Федорівною «Г. Сковорода: мандрівка за щастям» для студентів 1 курсу .
Редколегії груп випустили  стіннівки, студенти знайшли цікаві факти з життя  видатної людини, підготували презентації «Джерело чистої душі»,  «Григорій Сковорода і Харківщина», оформили виставку видань творів митця та літератури щодо особи Григорія Савовича.  На завершення заходу  пояснили, як розуміють фразу «пізнай себе», і що вона значить для кожного з присутніх.

Про проведення дня фахівця з променевої діагностики
22.05.2019
Представники наукової бібліотеки Академії взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури»
Всесвітній день вишиванки в Академії