У ХМАПО пройшли педагогічні навчання «Познай себе»
У Медичному коледжі  ХМАПО 4 жовтня 2018 року пройшли педагогічні навчання «Познай себе», присвячені 300-річчю дня народження  Г.С. Сковороди, у формі заняття – екскурсії, зустрічі з науковим працівником  Харківського літературного музею Руденко Наталією Федорівною «Г. Сковорода: мандрівка за щастям» для студентів 1 курсу .
Редколегії груп випустили  стіннівки, студенти знайшли цікаві факти з життя  видатної людини, підготували презентації «Джерело чистої душі»,  «Григорій Сковорода і Харківщина», оформили виставку видань творів митця та літератури щодо особи Григорія Савовича.  На завершення заходу  пояснили, як розуміють фразу «пізнай себе», і що вона значить для кожного з присутніх.

06.12.2018
Науковці ХМАПО взяли участь в урочистих зборах з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України
27.11.2018
В ХМАПО відбулася науково - практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Медицина XXI століття"
27.11.2018
В ХМАПО закінчився перший курс підготовки поліцейських з надання домедичної допомоги «Перший на місці події».
23.11.2018
Практичний психолог ХМАПО прийняла участь у конференції «LVSC Congres Cross-over» у Нідерландах
В ХМАПО розпочато цикл занять з проблем академічної доброчесності