У ХМАПО пройшли педагогічні навчання «Познай себе»
У Медичному коледжі  ХМАПО 4 жовтня 2018 року пройшли педагогічні навчання «Познай себе», присвячені 300-річчю дня народження  Г.С. Сковороди, у формі заняття – екскурсії, зустрічі з науковим працівником  Харківського літературного музею Руденко Наталією Федорівною «Г. Сковорода: мандрівка за щастям» для студентів 1 курсу .
Редколегії груп випустили  стіннівки, студенти знайшли цікаві факти з життя  видатної людини, підготували презентації «Джерело чистої душі»,  «Григорій Сковорода і Харківщина», оформили виставку видань творів митця та літератури щодо особи Григорія Савовича.  На завершення заходу  пояснили, як розуміють фразу «пізнай себе», і що вона значить для кожного з присутніх.

14.01.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
08.01.2019
Скасувано об'яву, щодо оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад