24.10.2018
Проведено цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі»
В період з 09.09.2018 по 10.10.2018 р. кафедрою стоматології та терапевтичної стоматології ХМАПО згідно заявки проведений цикл тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі» на базі КЗОЗ «Зміївська ЦРЛ» для лікарів стоматологічного профілю.
Потреба у проведенні циклу обумовлена, в першу чергу, зростанням кількості випадків онкологічних захворювань, що локалізуються в порожнині рота і щелепно-лицьової ділянки, та недостатнім рівнем їх ранньої діагностики лікарями стоматологічного профілю.
Під час навчання на циклі слухачі набули нові знання для своєчасного та раннього виявлення раку слизової оболонки порожнини рота, диспансерного спостереження хворих з предпухлинними та фоновими захворюваннями щелепно-лицевої ділянки, у лікарів стоматологічного профілю сформована онконастороженість в роботі на амбулаторному поліклінічному прийомі.
Також під час циклу розглянуті питання виникнення на стоматологічному прийому невідкладних станів зумовлених болісними, травматичними маніпуляціями, наявністю у пацієнтів хронічних соматичних та психоневрологічних захворювань, слухачі циклу удосконалили знання про діагностику невідкладних станів, методики і техніки надання невідкладної допомоги.
За проведення на високому навчально-методичному рівні циклу тематичного удосконалення «Онкологічна настороженість та невідкладні стани на амбулаторному прийомі» на адресу академії надійшла подяка колективу кафедри стоматології та терапевтичної стоматології від головного лікаря КЗОЗ «Зміївська ЦРЛ».
20.11.2018
Завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО прочла цикл лекцій у Ташкентській медичній академії
20.11.2018
До дня Педіатра фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію «Роль педіатрії в системі охорони здоров’я».
19.11.2018
В ХМАПО розпочалися курси підготовки з надання домедичної допомоги «Перший на місці події»
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів Прибалтики.
24.10.2018