В ХМАПО розпочато цикл занять з проблем академічної доброчесності
Харківська медична академія післядипломної освіти запровадила на циклах тематичного удосконалення для викладачів медичних закладів вищої та післядипломної освіти проведення лекцій, семінарських та практичних занять з проблем академічної доброчесності. Підґрунтям для визначення змісту цих занять стали Рекомендації з академічної доброчесності, а також розширений глосарій термінів та понять, що були розроблені в межах Проекту сприяння академічної доброчесності в Україні – SAIUP за підтримки Посольства США.
21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019