23.11.2018
Практичний психолог ХМАПО прийняла участь у конференції «LVSC Congres Cross-over» у Нідерландах
У м. Зволле (Zwolle), Нідерланди 14 листопада 2018 р. практичний психолог ХМАПО Муравська Світлана Володимирівна приймала участь у Конференції: «LVSC Congres Cross-over», що проводила LVSC (Голландська асоціація з Супервізії та коучингу), член Асоціації  національних організацій по Супервізії в Європі (ANSE).
В результаті участі у цьому заході, було проведено доповідь на тему: «Особливості Супервізії в групах осіб зі вторинною травматизацією». В доповіді було розкрито особливості і ризики супервізії з групами фахівців (психологів, лікарів, педагогів), які працюють з травмованими людьми.
Було організовано та проведено «круглий стіл», де відбулося визнання високого рівня компетенцій українських фахівців, обмін досвідом, укріплення взаємозв’язків що сприятимуть подальшій співпраці.

13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
12.02.2019
Семінар «Дитяча анестезіологія» у м. Зальцбург
08.02.2019
Роз'яснення МОН України, щодо прирівнювання дипломів спеціаліста про перепідготовку до дипломів магістра