Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


23.11.2018
Практичний психолог ХМАПО прийняла участь у конференції «LVSC Congres Cross-over» у Нідерландах
У м. Зволле (Zwolle), Нідерланди 14 листопада 2018 р. практичний психолог ХМАПО Муравська Світлана Володимирівна приймала участь у Конференції: «LVSC Congres Cross-over», що проводила LVSC (Голландська асоціація з Супервізії та коучингу), член Асоціації  національних організацій по Супервізії в Європі (ANSE).
В результаті участі у цьому заході, було проведено доповідь на тему: «Особливості Супервізії в групах осіб зі вторинною травматизацією». В доповіді було розкрито особливості і ризики супервізії з групами фахівців (психологів, лікарів, педагогів), які працюють з травмованими людьми.
Було організовано та проведено «круглий стіл», де відбулося визнання високого рівня компетенцій українських фахівців, обмін досвідом, укріплення взаємозв’язків що сприятимуть подальшій співпраці.

українська  
24.04.2019
Співробітники академії прийняли участь у науково-практиній конференції «Нові технології в педіатричній науці, практиці та освіті»
24.04.2019
Фахівці кафедр академії провели міждисциплінарну науково-практичну конференцію для лікарів первинної ланки «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань»
24.04.2019
Про проведення онлайн-опитування
17.04.2019
Заступник голови Ради Молодих Вчених отримала грант
15.04.2019
Голова Ради Молодих Вчених ХМАПО виграла Education Grant від European Heart Rhythm Association