27.11.2018
В ХМАПО відбулася науково - практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Медицина XXI століття"
Щорічна науково - практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Медицина XXI століття" вже стала доброю традицією. Цього року вона відбулась 23.11.2018 року, та була присвячена 95 – літньому ювілею Харківської медичної академії післядипломної освіти.
Робота конференції проходила в трьох секціях: терапевтичній, хірургічній та англомовній. Традиційно учасники конференції прийняли участь в обговоренні актуальних питань медичної науки.
Найкращі доповідачі були нагороджені дипломами та сертифікатами від Харківської медичної академії післядипломної освіти, учбовою літературою від членів президії.
Учасники усіх секцій, які були нагороджені Дипломами І ступенів, отримали можливість безкоштовної публікації статі в фаховому виданні, журналі «Science Rise: Medical Science», що індексується в міжнародних науково-метричних базах, та в журналі «Проблеми безперервної медичної освіти та науки» Харківської медичної академії післядипломної освіти.
Рада молодих вчених ХМАПО дякує усім учасникам за активну та плідну роботу в конференції та бажає подальших досягнень в науці.
Чекаємо на Вас в наступному році!

21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019