Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


27.11.2018
В ХМАПО відбулася науково - практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Медицина XXI століття"
Щорічна науково - практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Медицина XXI століття" вже стала доброю традицією. Цього року вона відбулась 23.11.2018 року, та була присвячена 95 – літньому ювілею Харківської медичної академії післядипломної освіти.
Робота конференції проходила в трьох секціях: терапевтичній, хірургічній та англомовній. Традиційно учасники конференції прийняли участь в обговоренні актуальних питань медичної науки.
Найкращі доповідачі були нагороджені дипломами та сертифікатами від Харківської медичної академії післядипломної освіти, учбовою літературою від членів президії.
Учасники усіх секцій, які були нагороджені Дипломами І ступенів, отримали можливість безкоштовної публікації статі в фаховому виданні, журналі «Science Rise: Medical Science», що індексується в міжнародних науково-метричних базах, та в журналі «Проблеми безперервної медичної освіти та науки» Харківської медичної академії післядипломної освіти.
Рада молодих вчених ХМАПО дякує усім учасникам за активну та плідну роботу в конференції та бажає подальших досягнень в науці.
Чекаємо на Вас в наступному році!


українська  
23.05.2019
Про проведення дня фахівця з променевої діагностики
22.05.2019
Представники наукової бібліотеки Академії взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури»
16.05.2019
Всесвітній день вишиванки в Академії
13.05.2019
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань»
03.05.2019
День охорони праці в Україні «Безпечне та здорове майбутнє праці»