27.11.2018
В ХМАПО відбулася науково - практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Медицина XXI століття"
Щорічна науково - практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Медицина XXI століття" вже стала доброю традицією. Цього року вона відбулась 23.11.2018 року, та була присвячена 95 – літньому ювілею Харківської медичної академії післядипломної освіти.
Робота конференції проходила в трьох секціях: терапевтичній, хірургічній та англомовній. Традиційно учасники конференції прийняли участь в обговоренні актуальних питань медичної науки.
Найкращі доповідачі були нагороджені дипломами та сертифікатами від Харківської медичної академії післядипломної освіти, учбовою літературою від членів президії.
Учасники усіх секцій, які були нагороджені Дипломами І ступенів, отримали можливість безкоштовної публікації статі в фаховому виданні, журналі «Science Rise: Medical Science», що індексується в міжнародних науково-метричних базах, та в журналі «Проблеми безперервної медичної освіти та науки» Харківської медичної академії післядипломної освіти.
Рада молодих вчених ХМАПО дякує усім учасникам за активну та плідну роботу в конференції та бажає подальших досягнень в науці.
Чекаємо на Вас в наступному році!

09.09.2019
Посвята у студенти першокурсників 2019-2020
02.09.2019
Привітання ректора з Днем знань
09.07.2019
Рекомендації щодо гарантування політичної нейтральності під час виборчого процесу
27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»