Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


27.11.2018
В ХМАПО закінчився перший курс підготовки поліцейських з надання домедичної допомоги «Перший на місці події».
В ХМАПО закінчився перший курс підготовки поліцейських м. Харкова з надання домедичної допомоги «Перший на місці події». 
Зазвичай туди, де відбулися ДТП, техногенна аварія або пожежа, першими прибувають саме поліцейські, пожежники або професійні водії. Протягом минулого тижня в учбовому центрі медицини невідкладних станів ХМАПО офіцерський склад поліції посилено відпрацьовував ті ситуації, які можуть статися в реальності - базові навички з порятунку і підтримки життя постраждалих до приїзду бригади екстреної допомоги. 
За допомогою симуляційних технологій поліціанти «переживали» ситуації, коли пацієнт знаходився в стані клінічної смерті, старанно відпрацьовували серцево-легеневу реанімацію, вчилися злагодженій роботі в команді рятувати постраждалому життя. Завдяки хорошій оснащеності центру, а також високій професійності викладацького складу і тренерів слухачами циклу отримано навички відтворювання на практиці теоретичних знань з надання першої допомоги постраждалим.
Наприкінці курсу навчання за допомогою інтерактивної діалогової системи SMART Senteo проведено перевірку засвоєння аудиторією матеріалу в режимі реального часу та проведено іспит на володіння практичними навиками. Слухачі циклу успішно склали тестовий та практичний іспити і отримали відповідне посвідчення згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2012 р. № 1115 «Про затвердження Порядку підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу».

українська  
09.07.2019
Рекомендації щодо гарантування політичної нейтральності під час виборчого процесу
27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
06.06.2019
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення вакантних посад