Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


27.11.2018
В ХМАПО закінчився перший курс підготовки поліцейських з надання домедичної допомоги «Перший на місці події».
В ХМАПО закінчився перший курс підготовки поліцейських м. Харкова з надання домедичної допомоги «Перший на місці події». 
Зазвичай туди, де відбулися ДТП, техногенна аварія або пожежа, першими прибувають саме поліцейські, пожежники або професійні водії. Протягом минулого тижня в учбовому центрі медицини невідкладних станів ХМАПО офіцерський склад поліції посилено відпрацьовував ті ситуації, які можуть статися в реальності - базові навички з порятунку і підтримки життя постраждалих до приїзду бригади екстреної допомоги. 
За допомогою симуляційних технологій поліціанти «переживали» ситуації, коли пацієнт знаходився в стані клінічної смерті, старанно відпрацьовували серцево-легеневу реанімацію, вчилися злагодженій роботі в команді рятувати постраждалому життя. Завдяки хорошій оснащеності центру, а також високій професійності викладацького складу і тренерів слухачами циклу отримано навички відтворювання на практиці теоретичних знань з надання першої допомоги постраждалим.
Наприкінці курсу навчання за допомогою інтерактивної діалогової системи SMART Senteo проведено перевірку засвоєння аудиторією матеріалу в режимі реального часу та проведено іспит на володіння практичними навиками. Слухачі циклу успішно склали тестовий та практичний іспити і отримали відповідне посвідчення згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2012 р. № 1115 «Про затвердження Порядку підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу».

українська  
14.01.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти продовжує співпрацю з постачальником антиплагіатного сервісу
08.01.2019
Скасувано об'яву, щодо оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад
21.12.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
06.12.2018
Науковці ХМАПО взяли участь в урочистих зборах з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України
27.11.2018
В ХМАПО відбулася науково - практична конференція молодих вчених з міжнародною участю "Медицина XXI століття"