27.11.2018
В ХМАПО закінчився перший курс підготовки поліцейських з надання домедичної допомоги «Перший на місці події».
В ХМАПО закінчився перший курс підготовки поліцейських м. Харкова з надання домедичної допомоги «Перший на місці події».
Зазвичай туди, де відбулися ДТП, техногенна аварія або пожежа, першими прибувають саме поліцейські, пожежники або професійні водії. Протягом минулого тижня в учбовому центрі медицини невідкладних станів ХМАПО офіцерський склад поліції посилено відпрацьовував ті ситуації, які можуть статися в реальності - базові навички з порятунку і підтримки життя постраждалих до приїзду бригади екстреної допомоги.
За допомогою симуляційних технологій поліціанти «переживали» ситуації, коли пацієнт знаходився в стані клінічної смерті, старанно відпрацьовували серцево-легеневу реанімацію, вчилися злагодженій роботі в команді рятувати постраждалому життя. Завдяки хорошій оснащеності центру, а також високій професійності викладацького складу і тренерів слухачами циклу отримано навички відтворювання на практиці теоретичних знань з надання першої допомоги постраждалим.
Наприкінці курсу навчання за допомогою інтерактивної діалогової системи SMART Senteo проведено перевірку засвоєння аудиторією матеріалу в режимі реального часу та проведено іспит на володіння практичними навиками. Слухачі циклу успішно склали тестовий та практичний іспити і отримали відповідне посвідчення згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2012 р. № 1115 «Про затвердження Порядку підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу».

21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019