Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


06.12.2018
Науковці ХМАПО взяли участь в урочистих зборах з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України
4 грудня 2018 року науковці Харківської медичної академії післядипломної освіти на на чолі з ректором – професором Олександром Хвисюком, взяли участь в урочистих зборах наукової громадськості Харківщини з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України, які проходили  в органному залі Харківської обласної філармонії.
Присутніх привітав зі святом від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної заступник Голови ХОДА Анатолій Бабічев, який зазначив, що керівництво ХОДА спільно з науковими установами області докладає всіх зусиль для подальшого розвитку харківської науки. та вручив науковцям почесні грамоти облдержадміністрації та подяки голови ХОДА. 
Привітав присутніх голова Північно-східного центру НАН України і МОН України академік НАНУ Володимир Семиноженко та вручив відзнаки НАН України. 
Під час заходу гостям було представлено відеопривітання від президента Національної академії наук України Бориса Патона.
Урочиста частина закінчилася святковим концертом з нагоди ювілею. 
українська  
23.05.2019
Про проведення дня фахівця з променевої діагностики
22.05.2019
Представники наукової бібліотеки Академії взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури»
16.05.2019
Всесвітній день вишиванки в Академії
13.05.2019
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань»
03.05.2019
День охорони праці в Україні «Безпечне та здорове майбутнє праці»