06.12.2018
Науковці ХМАПО взяли участь в урочистих зборах з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України
4 грудня 2018 року науковці Харківської медичної академії післядипломної освіти на на чолі з ректором – професором Олександром Хвисюком, взяли участь в урочистих зборах наукової громадськості Харківщини з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України, які проходили  в органному залі Харківської обласної філармонії.
Присутніх привітав зі святом від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної заступник Голови ХОДА Анатолій Бабічев, який зазначив, що керівництво ХОДА спільно з науковими установами області докладає всіх зусиль для подальшого розвитку харківської науки. та вручив науковцям почесні грамоти облдержадміністрації та подяки голови ХОДА.
Привітав присутніх голова Північно-східного центру НАН України і МОН України академік НАНУ Володимир Семиноженко та вручив відзнаки НАН України.
Під час заходу гостям було представлено відеопривітання від президента Національної академії наук України Бориса Патона.
Урочиста частина закінчилася святковим концертом з нагоди ювілею.
21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019