Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


06.12.2018
Науковці ХМАПО взяли участь в урочистих зборах з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України
4 грудня 2018 року науковці Харківської медичної академії післядипломної освіти на на чолі з ректором – професором Олександром Хвисюком, взяли участь в урочистих зборах наукової громадськості Харківщини з нагоди відзначення 100-річчя Національної академії наук України, які проходили  в органному залі Харківської обласної філармонії.
Присутніх привітав зі святом від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної заступник Голови ХОДА Анатолій Бабічев, який зазначив, що керівництво ХОДА спільно з науковими установами області докладає всіх зусиль для подальшого розвитку харківської науки. та вручив науковцям почесні грамоти облдержадміністрації та подяки голови ХОДА. 
Привітав присутніх голова Північно-східного центру НАН України і МОН України академік НАНУ Володимир Семиноженко та вручив відзнаки НАН України. 
Під час заходу гостям було представлено відеопривітання від президента Національної академії наук України Бориса Патона.
Урочиста частина закінчилася святковим концертом з нагоди ювілею. 
українська  
09.09.2019
Посвята у студенти першокурсників 2019-2020
02.09.2019
Привітання ректора з Днем знань
09.07.2019
Рекомендації щодо гарантування політичної нейтральності під час виборчого процесу
27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»