21.12.2018
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
ХАРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД:

Деканів факультетів: хірургічного; терапевтичного; педіатричного; загальної практики – сімейної медицини; громадського здоров’я.
Завідувача кафедри: організації охорони здоров’я, публічного управління та адміністрування (кандидат медичних наук, доцент).
Професорів кафедр: психотерапії 0,25 ставки (доктор медичних наук).
Доцентів кафедр: анестезіології та інтенсивної терапії (кандидат медичних наук); гігієни, епідеміології і професійних хвороб 0,25 ставки (кандидат медичних наук); дезінфектології та профілактики інфекцій, зв’язаних з наданням медичної допомоги (кандидат медичних наук); ендоскопії та хірургії 0,5 ставки (кандидат медичних наук); менеджменту і економіки в сімейній медицині 0,25 ставки (кандидат економічних наук); невропатології та нейрохірургії 1,25 ставки (кандидат медичних наук); організації охорони здоров’я, публічного управління та адміністрування 1 ставка (кандидат економічних наук) та 1 ставка (кандидат фармацевтичних наук); педагогіки, філософії та мовної підготовки 1 ставка (кандидат філологічних наук, доцент) та 0,25 ставки (кандидат психологічних наук); перинатології, акушерства і гінекології 0,5 ставки (кандидат медичних наук); соціальної медицини, управління та бізнесу в охороні здоров’я 0,5 ставки (кандидат медичних наук); хірургічної стоматології, щелепно-лицевої хірургії та стоматології 0,5 ставки (кандидат медичних наук).
Асистентів кафедр: генетики, акушерства, гінекології та медицини плода;ендоскопії та хірургії 0,25 ставки; загальної, дитячої та онкологічної урології 0,75 ставки; клінічної патофізіології, топографічної анатомії та оперативної хірургії 0,25 ставки; комбустіології, реконструктивної та пластичної хірургії 0,75 ставки;медицини невідкладних станів і медицини катастроф 1 ставка та 1 ставка (кандидат медичних наук); медичної реабілітації, спортивної медицини та лікувальної фізкультури 1 ставка та 1 ставка (кандидат медичних наук); медичної паразитології та тропічних хвороб; онкологічної хірургії, променевої терапії та паліативної допомоги 0,5 ставки; організації охорони здоров’я, публічного управління та адміністрування 0,5 ставки; отоларингології та дитячої отоларингології 0,25 ставки (кандидат медичних наук); рефлексотерапії 0,25 ставки; сімейної медицини, народної і нетрадиційної медицини та санології 1,25ставки; фізіотерапії, курортології та відновлювальної медицини 0,25 ставки (кандидат медичних наук); хірургії серця, магістральних судин та дитячої хірургії 0,75 ставки.
Старших викладачів: гігієни, епідеміології і професійних хвороб 0,25 ставки (кандидат медичних наук); педагогіки, філософії та мовної підготовки.

21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019