06.02.2019
Співробітники академії взяли участь у роботі Міжнародної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті»
Представники  деканатів: педіатричного, громадського здоров’я, загальної практики-сімейної медицини, служби дистанційної освіти, відділу управління якістю освіти, інформаційно-обчислювального центру та кафедр ХМАПО 1 лютого 2019 р.  взяли участь у роботі Міжнародної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті», яку проводив Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут». Мета школи-семінару - підвищення педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників шляхом ознайомлення та навчання сучасним технологіям педагогічного процесу. Під час роботи школи-семінару викладачі академії ознайомились с досвідом застосування сучасних педагогічних технологій в освіті, яку використовує  НТУ  «ХПИ», були присутні  на заняттях педагогічних майстерень «Освіта та технології: виклики 21 сторіччя», «Використання сучасних інформаційних ресурсів і сервісів при проведенні ігрового зайняття в навчальній проектній діяльності», «Сучасний тьютор». По закінченні школи – семінару викладачі отримали сертифікати підвищення кваліфікації.

24.04.2019
Співробітники академії прийняли участь у науково-практиній конференції «Нові технології в педіатричній науці, практиці та освіті»
24.04.2019
Фахівці кафедр академії провели міждисциплінарну науково-практичну конференцію для лікарів первинної ланки «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань»