06.02.2019
Співробітники ХМАПО відвідали ряд клінік та навчальних закладів в республіці Польща
Співробітники Харківської медичної академії післядипломної освіти, в рамках програми співпраці Україна-Польща під егідою НАТО, відвідали ряд клінік та навчальних закладів Польщі (в м. Люблін та м. Краків).
За цей час познайомилися з роботою медичних закладів та структурними реформами, які відбувалися в Польщі, обмінялись досвідом переходу галузі охорони здоров’я, а також в навчальних закладів, до стандартів європейського союзу, в обох країнах. Провели зустріч в мерії м. Люблін з директором Управління неінвестиційних проектів Адміністрації, а також відвідали департамент охорони здоров’я у Адміністрації Люблінського Воєводства, де познайомились з адмініструванням та зв’язка системи охорони здоров’я.
Відвідали медичний університет, ознайомились з його структурними підрозділами, методиками навчання та поділилися досвідом впровадження у практику передових інноваційних технологій викладання. Оглянули інноваційний симуляційний центр, в якому проводиться відпрацювання практичних навичок студентів та лікарів. В університетській клініці зустрілися з виконавчим директором, який докладно розповів про профільні відділення та особливості роботи самої клініки.
Під час відвідування обласної клінічної лікарні оглянули профільні відділення клініки, познайомились з новими стандартами діагностики, які впроваджуються, відбувся ряд зустрічей з завідувачами відділень, на яких ділилися досвідом та обговорювали різні питання від лікування пацієнтів, до медичного забезпечення та юридичної відповідальності. Оглянули забезпечення приймального та діагностичного відділення, операційні, обговорили деякі питання ведення пацієнтів та догляду за ними, час перебування у клініці та нормативну документацію.

09.07.2019
Рекомендації щодо гарантування політичної нейтральності під час виборчого процесу
27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019