12.02.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО в межах виїзного циклу спеціалізація за фахом «загальна практика – сімейна медицина» при підтримці Управлінь охорони здоров’я Чернігівської ОДА та Чернігівської міської ради 6 лютого 2019 р. провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
У вступному слові начальник відділу управління медичними кадрами та роботи зі зверненнями громадян УОЗ Чернігівської ОДА Лебедєва Т.М. наголосила, що медична реформа, яка вже розпочалася з первинної медичної допомоги, вимагає від лікарів підтримувати і покращувати стандарти професійної діяльності відповідно до потреб сфери охорони здоров’я. Профілактика інфекційних захворювань залишається одним із основних напрямків роботи лікарів, яка спрямована на збереження та зміцнення здоров’я населення в сучасних умовах розвитку медичної галузі.
З доповіддю «Спалах кору в Україні. Запобігти епідемії може тільки вакцинація» виступила експерт з вакцинації завідувач кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО професор Цодікова О.А. (м. Харків).
Про «Особливості вакцинації дітей з алергічними захворюваннями»  йшлось в доповіді доцента кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО Лапіної І.Г (м. Харків), яка поділилася досвідом імунізації дітей, хворих на бронхіальну астму та алергічний дерматит.
Дільничний лікар-педіатр Івашкова І.К. (м. Чернігів) в презентації та тему: «Що треба знати батькам про вакцинацію дитини» визначила стратегічні напрями імунопрофілактики, необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед населення з питань вакцинації та представила власний досвід інформаційної роботи з «проблемними» батьками на дільниці.
Завідувач кафедри поліклінічної педіатрії професор О.А. Цодікова провела майстер-клас «Як поліпшити довіру до вакцинації», де наголосила на причинах, що породжує у людей недовіру до вакцинації. Було висвітлено стан справ з вакцинацією за кордоном, зокрема  політику різних країн в напряму підтримки імунопрофілактики інфекційних захворювань, представлено досвід кафедри поліклінічної педіатрії щодо створення «Шкіл імунопрофілактики» для батьків в Харківському регіоні.
24.04.2019
Співробітники академії прийняли участь у науково-практиній конференції «Нові технології в педіатричній науці, практиці та освіті»
24.04.2019
Фахівці кафедр академії провели міждисциплінарну науково-практичну конференцію для лікарів первинної ланки «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань»