Семінар «Дитяча анестезіологія» у м. Зальцбург
Асистент кафедри анестезіології, дитячої анестезіології та інтенсивної терапії Пушкар Михайло Борисович з 20 по 26 січня 2019 року прийняв участь у семінарі «Дитяча анестезіологія» відкритого медичного інституту Американсько-австрійської фундації (місце проведення семінару – м. Зальцбург, Австрія).
У семінарі приймали участь 34 делегати з 29 країн світу.
По закінченню цього заходу Пушкар М. Б. отримав сертифікат участі у семінарі, а також його було нагороджено сертифікатами за відмінну презентацію та відмінне складання тестової перевірки знань.

13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
12.02.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
Семінар «Дитяча анестезіологія» у м. Зальцбург
08.02.2019
Роз'яснення МОН України, щодо прирівнювання дипломів спеціаліста про перепідготовку до дипломів магістра
06.02.2019