13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
Працівники ХМАПО (к.мед.н. Голяніщев М.А. та доц. Коломійченко Ю.А.) взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
На конференції ділилися досвідом представники різних ЗВО України по створенню та використанню симуляційних центрів. Впровадження їх в навчальний процес та підготовка до іспиту у форматі OSCE.
Були обговорені перспективи розвитку та подальшого впровадження в навчальний процес як на до дипломному етапі, так і на післядипломному.
Під час конференції проведена виставка, на якій були представлені різні симуляційні технології, в тому числі інтерактивний стіл з наявністю стандартизованих пацієнтів.
За результатами конференції та круглого столу була підготована резолюція з рекомендаціями щодо подальшого впровадження.
21.03.2019
Запрошуємо Вас на науково-практичну конференцію з міжнародною участю «САНАТОРНО-КУРОРТНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ»
15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
01.03.2019
Покрокове роз'яснення щодо зарахування випускників, які навчалися за державним замовленням, до інтернатури у 2019 році.
13.02.2019
12.02.2019