Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


13.02.2019
Працівники ХМАПО взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
Працівники ХМАПО (к.мед.н. Голяніщев М.А. та доц. Коломійченко Ю.А.) взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє».
На конференції ділилися досвідом представники різних ЗВО України по створенню та використанню симуляційних центрів. Впровадження їх в навчальний процес та підготовка до іспиту у форматі OSCE.
Були обговорені перспективи розвитку та подальшого впровадження в навчальний процес як на до дипломному етапі, так і на післядипломному.
Під час конференції проведена виставка, на якій були представлені різні симуляційні технології, в тому числі інтерактивний стіл з наявністю стандартизованих пацієнтів.
За результатами конференції та круглого столу була підготована резолюція з рекомендаціями щодо подальшого впровадження.
українська  
23.05.2019
Про проведення дня фахівця з променевої діагностики
22.05.2019
Представники наукової бібліотеки Академії взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури»
16.05.2019
Всесвітній день вишиванки в Академії
13.05.2019
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань»
03.05.2019
День охорони праці в Україні «Безпечне та здорове майбутнє праці»