Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


15.03.2019
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань».
Фахівці кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО в межах виїзного циклу спеціалізація за фахом «загальна практика – сімейна медицина» при підтримці Департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА 5 березня 2019 р. провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань». 
У вступному слові заступник директора департаменту охорони здоров’я  Кіровоградської ОДА Горбенко Н.І. наголосила, що медична реформа, яка вже розпочалася з первинної медичної допомоги, вимагає від лікарів підтримувати і покращувати стандарти професійної діяльності відповідно до потреб сфери охорони здоров’я. Профілактика інфекційних захворювань залишається одним із основних напрямків роботи лікарів, яка спрямована на збереження та зміцнення здоров’я населення в сучасних умовах розвитку медичної галузі.
З доповіддю «Спалах кору в Україні. Запобігти епідемії може тільки вакцинація» виступила експерт з вакцинації завідувач кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО професор Цодікова О.А. (м. Харків). 
Про «Особливості вакцинації дітей з алергічними захворюваннями»  йшлось в доповіді доцента кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО Лапіної І.Г (м. Харків), яка поділилася досвідом імунізації дітей, хворих на бронхіальну астму та алергічний дерматит.  
Головний позаштатний фахівець департаменту охорони здоров’я  Кіровоградської ОДА за фахом «Загальна практика-сімейна медицина» Васецька С.Л. (тренер МОЗ України з класифікації ICPC-2) розповіла, як за допомогою впровадження нової класифікації ІСРС-2 на первинній ланці надаються комплексні та інтегровані послуги у сфері охорони здоров’я, що має зменшити потребу в госпіталізації та покращити якість життя. 
Завідувач кафедри поліклінічної педіатрії професор О.А. Цодікова провела майстер-клас «Як поліпшити довіру до вакцинації», де наголосила на причинах, що породжує у людей недовіру до вакцинації. Було висвітлено стан справ з вакцинацією за кордоном, зокрема  політику різних країн в напряму підтримки імунопрофілактики інфекційних захворювань, представлено досвід кафедри поліклінічної педіатрії щодо створення «Шкіл імунопрофілактики» для батьків в Харківському регіоні.


українська  
23.05.2019
Про проведення дня фахівця з променевої діагностики
22.05.2019
Представники наукової бібліотеки Академії взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури»
16.05.2019
Всесвітній день вишиванки в Академії
13.05.2019
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань»
03.05.2019
День охорони праці в Україні «Безпечне та здорове майбутнє праці»