Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


23.03.2019
Співробітники ХМАПО прийняли участь в обговоренні наукового гранту для викладачів та підприємців “Creative Spark” від British Council
Співробітники ХМАПО прийняли участь в обговоренні наукового гранту для викладачів та підприємців “Creative Spark” від British Council, який був виграний та укладений між трьома науковими установами ХМАПО (Харків, Україна), Донецьким національним технічним університетом (Донецьк, Україна) та Kingston University (Лондон, Велика Британія). Team-leader від Харківської сторони виступає д.хім.н., професор, завідувач кафедри Клінічної біохімії, судово-медичної токсикології та фармації ХМАПО Журавель Ірина Олександрівна, від Британської сторони - Ivan Zupic (Lecturer in Entrepreneurship, Department of Strategy, Marketing and Innovation, Kingston University), Rosa Busquets (Senior Lecturer in Analytical and Forensic Chemistry, Kingston University, Faculty of Science, Engineering and Computing, School of Pharmacy and Chemistry), від Донецької сторони – д.екон.н., професор Швець Ірина Борисівна (Проректор з міжнародних відносин ДонНТУ, Міжнародний відділ). 
26 лютого у ХМАПО проведено вступну ознайомчу лекцію для всіх бажаючих, після якої розпочався курс англійської мови для більше ніж 100 слухачів різного віку та спеціальностей. На даний момент більше 40 студентів, аспірантів, викладачів з ХМАПО, ХНМУ, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, НФаУ, НТУ ХПІ та інші. Курс включає в себе 40 занять, у тому числі з носієм англійської мови, з викладачами  Kingston University. Перед початком занять визначають рівень слухача, і програма навчання має індивідуальний план. По завершенню кожен учасник отримує сертифікат. 
Всі бажаючі можуть прийняти участь у роботі гранту на всіх його етапах, долучайтесь до європейського навчання!


українська  
25.02.2020
У лютому 2020 року в Харківській медичній академії післядипломної освіти українським Органом сертифікації системи менеджменту якості був проведений незалежний зовнішній аудит та виданий сертифікат на систему менеджменту якості ISO 9001, що відповідає вимо
18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
14.02.2020
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020
Протокол організаційного комітету щодо проведення другого туру виборів ректора ХМАПО