25.03.2019
Співробітники ХМАПО відвідали Львівський Національний Університет ім. Івана Франка в рамках конференції «Україна – Європейський Союз, від партнерства до асоціації»
Співробітники ХМАПО (керівник відділу якості освіти Гиря М.П., завідувач служби дистанційного навчання Коломійченко Ю.А.) відвідали Львівський Національний Університет ім. Івана Франка (м. Львів), в рамках конференції «Україна – Європейський Союз, від партнерства до асоціації», яка відбувалася 19-20 березня. Крім учасників з різних ЗВО України участь в конференції приймали гості з різних країн, зокрема: Яцек Ключківський (Посол Польщі в Україні 2005-2010 рр.), Ендрю Дафф (Президент групи Спінеллі, депутат Європейського Парламенту від Великої Британії 1999-2014 рр.) та Пауло Канелас де Кастро Керівник Кафедри ім. Жана Монне в Університеті Макао (Китай).
Конференція організовувалася Українською асоціацією викладачів і дослідників європейської інтеграції, ЛНУ ім. Івана Франка, за підтримки Erasmus+, Jean Monnet, громадський організацій та адміністрації міста.
Під час конференції обговорювали досвід різних проектів програми Жана Монне, проблематику, яка виникала під час виконання проектів, правові колізії українських та закордонних проектів, а також ділилися позитивним досвідом, що був отриманий представниками з України.
Також під час перебування у м. Львові провели зустріч з керівником Центру забезпечення якості освіти, який нещодавно сформувався в університеті та об’єднав декілька структурних підрозділів (навчально-методичний відділ, відділ працевлаштування, сектор моніторингу та інші), обговорили досвід міжнародної співпраці та систему формування електронного документообігу.
Відвідали Український Католицький Університет, а саме факультет громадського здоров’я та відділ якості освіти, обговорили особливості роботи в приватному ЗВО, поділилися досвідом та проведеною роботою з сертифікації процесів в освітній діяльності.
25.02.2020
У лютому 2020 року в Харківській медичній академії післядипломної освіти українським Органом сертифікації системи менеджменту якості був проведений незалежний зовнішній аудит та виданий сертифікат на систему менеджменту якості ISO 9001, що відповідає вимо
18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020