24.03.2019
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Медична реформа: сучасні проблеми та перспективи сімейної медицини».
Фахівці кафедри загальної практики-сімейної медицини та кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО при підтримці Харківської асоціації лікарів загальної практики-сімейної медицини та Харківського медичного товариства 20 березня 2019 р. провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів та педіатрів «Медична реформа: сучасні проблеми та перспективи сімейної медицини».
У вступному слові голова Харківської асоціації лікарів загальної практики-сімейної медицини завідувач кафедри загальної практики-сімейної медицини ХМАПО професор Корж О.М., наголосив, що медична реформа, яка вже розпочалася з первинної медичної допомоги, вимагає від лікарів підтримувати і покращувати стандарти професійної діяльності відповідно до потреб сфери охорони здоров’я. Профілактика інфекційних захворювань залишається одним із основних напрямків роботи лікарів, яка спрямована на збереження та зміцнення здоров’я населення в сучасних умовах розвитку медичної галузі.
З доповіддю «Роль магнію в профілактиці соціально-значимих захворювань» виступила завідувач кафедри поліклінічної педіатрії ХМАПО професор Цодікова О.А.  Фахівець підкреслила, що магній виконує важливі функції в людському організмі, і забезпечення оптимального вмісту цього макроелементу дозволяє попередити і лікувати різні патологічні стани, що пов’язані з його дефіцитом.
Професор кафедри загальної практики-сімейної медицини професор Снопков Ю.П. виступив із доповіддю «Основні завдання медичної реформи: безперервне покращення якості, доступності та орієнтованості на пацієнта». Професор Снопков підкреслив, що перед МОЗ України та Нацслужбою здоров’я стоїть важливе завдання - розробити державні програми медичних гарантій на 2020 рік, які вперше будуть ухвалені разом із Державним бюджетом на 2020 рік. Такі нововведення включатиме всі рівні надання медичних послуг, які оплачуватиме Нацслужба здоров’я у 2020 році за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».
Старший лаборант кафедри загальної практики-сімейної медицини ХМАПО, лікар загальної практики-сімейної медицини Лобортас О.М. (тренер МОЗ України з класифікації ICPC-2) провела майстер-клас «Класифікація ІСРС-2: впровадження в роботу лікарів, що надають первинну медичну допомогу». Лікар розповіла, як за допомогою впровадження нової класифікації ІСРС-2 на первинній ланці надаються комплексні та інтегровані послуги у сфері охорони здоров’я, що має зменшити потребу в госпіталізації та покращити якість життя.
Завідувач кафедри поліклінічної педіатрії професор О.А. Цодікова провела майстер-клас «Як поліпшити довіру до вакцинації», де наголосила на причинах, що породжує у людей недовіру до вакцинації. Було висвітлено стан справ з вакцинацією за кордоном, зокрема  політику різних країн в напряму підтримки імунопрофілактики інфекційних захворювань, представлено досвід кафедри поліклінічної педіатрії щодо створення «Шкіл імунопрофілактики» для батьків в Харківському регіоні.
25.02.2020
У лютому 2020 року в Харківській медичній академії післядипломної освіти українським Органом сертифікації системи менеджменту якості був проведений незалежний зовнішній аудит та виданий сертифікат на систему менеджменту якості ISO 9001, що відповідає вимо
18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020