04.04.2019
Кафедра променевої діагностики ХМАПО прийняла участь у роботі VII Національного Конгресу з Міжнародною участю «Радіологія в Україні»
27-29 березня 2019 року в м. Ірпені, Київської області завершив свою роботу VII-й Національний конгрес з Міжнародною участю «Радіологія в Україні-2019», який став наймасштабнішою радіологічною подією за всю історію незалежної України. Понад 700 учасників та гості з 11 країн світу взяли участь у найбільшому в країні радіологічному форумі. Серед гостей Конгресу були представники керівництва Європейського Товариства Радіології (ЄТР) (prof. Lorenzo E. Derchi - чинний Президент ESR (ЄТР) та Голова ECR (Європейського Конгресу Радіологів 2019) та національних радіологічних асоціацій та товариств інших країн.
Особливістю Конгресу цього року було те, що він проходив разом зі XIII Школою-семінаром «Практичні питання сучасної візуалізації в клініці» (нейрорадіологія, передові технології візуалізації, пухлини, невідкладна радіологія, радіологія голови та шиї), організованою Асоціацією радіологів України разом з Американським товариством нейрорадіології та Друзями радіології в Україні.
Протягом трьох днів учасники Конгресу заслухали понад 130 лекцій та наукових доповідей. Було проведено кілька майстер-класів за різною тематикою, зокрема із застосування інформаційних технологій для автоматизації процесів функціонування радіологічного центру та магнітно-резонансної томографії колінного суглобу, а також майстер-клас з нейрорадіології від проф. Cem Calli (Туреччина). Вперше в рамках Конгресу працювала секція для рентген-лаборантів, організована разом з Українською асоціацію рентген-лаборантів та радіологічних технологів.
Вперше в рамках Конгресу після його офіційного відкриття було проведено інтелектуальну радіологічну гру «Що? Де? Коли?», а вечором наступного дня – змагання з боулінгу серед радіологів, які представляли різні напрямки променевої діагностики.
Певний вклад в роботу Конгресу внесла і кафедра променевої діагностики ХМАПО. Співробітники кафедри були: - членами оргкомітету Конгресу (проф. Шармазанова О.П., доц. Шаповалова В.В.), модераторами секцій (проф. Шармазанова О.П., доц. Бортний М.О., доц. Шаповалова В.В., ас. Мангов А.В.). Співробітниками кафедри променевої діагностики під час Національного форуму прочитано 6 лекцій (проф. Шармазанова О.П., доц. Бортний М.О., доц. Шаповалова В.В., ас. Мангов А.В.) та проведено 3 майстер-класи (проф. Шармазанова О.П., доц. Бортний М.О., доц. Шаповалова В.В.).
Наступний VIII Національний Конгрес з Міжнародною участю «Радіологія в Україні» буде проходитиме в Києві 25-27 березня 2020 року.

25.02.2020
У лютому 2020 року в Харківській медичній академії післядипломної освіти українським Органом сертифікації системи менеджменту якості був проведений незалежний зовнішній аудит та виданий сертифікат на систему менеджменту якості ISO 9001, що відповідає вимо
18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020