08.04.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення посад
Деканів факультетів: хірургічного; терапевтичного; педіатричного; загальної практики – сімейної медицини; громадського здоров’я.
Професорів кафедр: клінічної імунології та мікробіології 0,25 ставки
Доцентів кафедр: анестезіології та інтенсивної терапії; гігієни, епідеміології і професійних хвороб 0,25 ставки; дезінфектології та профілактики інфекцій, зв’язаних з наданням медичної допомоги; дерматовенерології та ВІЛ/СНІДу 0,5 ставки та 0,25 ставки; дитячої фтизіатрії та пульмонології; ендокринології та дитячої ендокринології 0,5 ставки; ендоскопії та хірургії 0,5 ставки; медичного та фармацевтичного права, загальної та клінічної фармації;  менеджменту і економіки в сімейній медицині 0,25 ставки; невропатології та нейрохірургії 1 ставка та 0,25 ставки; організації охорони здоров’я, публічного управління та адміністрування 1 ставка та 1 ставка; педагогіки, філософії та мовної підготовки 0,25 ставки; перинатології, акушерства і гінекології 0,5 ставки; соціальної медицини, управління та бізнесу в охороні здоров’я 0,75 ставки; хірургічної стоматології, щелепно-лицевої хірургії та стоматології 0,5 ставки.
Асистентів кафедр: генетики, акушерства, гінекології та медицини плода; ендоскопії та хірургії 0,25 ставки; загальної, дитячої та онкологічної урології 0,5 ставки та 0,25 ставки; клінічної патофізіології, топографічної анатомії та оперативної хірургії 0,25 ставки; комбустіології, реконструктивної та пластичної хірургії 0,75 ставки; медицини невідкладних станів і медицини катастроф 1 ставка та 1 ставка; медичної реабілітації, спортивної медицини та лікувальної фізкультури 1 ставка, 1 ставка та 0,25 ставка; медичної паразитології та тропічних хвороб; онкологічної хірургії, променевої терапії та паліативної допомоги 0,5 ставки; організації охорони здоров’я, публічного управління та адміністрування 0,5 ставки; отоларингології та дитячої отоларингології 0,25 ставки; перинатології 0,25 ставки; променевої діагностики 0,25 ставки та 0,25 ставки; рефлексотерапії 0,25 ставки; сімейної медицини, народної і нетрадиційної медицини та санології 1 ставка, 0,75 ставки, 0,5 ставки та 0,5 ставки; стоматології та терапевтичної стоматології 0,25 ставки; ультразвукової діагностики 0,25 ставки; фізіотерапії, курортології та відновлювальної медицини 0,25 ставки; хірургії серця, магістральних судин та дитячої хірургії 0,75 ставки та 0,5 ставки; хірургічної стоматології, щелепно-лицевої хірургії та стоматології 0,5 ставки та 0,5 ставки.
Старших викладачів: гігієни, епідеміології і професійних хвороб 0,25 ставки; педагогіки, філософії та мовної підготовки 1 ставка та 0,5 ставки.
Вимоги до кандидатів: наявність наукового ступеня або вченого звання згідно п.9 ст.55 ЗУ «Про вищу освіту».

Строк конкурсу - місяць з дня опублікування.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до відділу кадрів Академії такі документи:
заяву на ім’я ректора про участь у конкурсі; подання кандидата на заміщення посади, засвідчене належним чином;особовий листок з обліку кадрів, завірений за останнім місцем роботи; дві фотокартки розміром 4 x 6 см;автобіографію; завірені в установленому порядку копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання; копію паспорта громадянина України; список наукових та науково-методичних праць, завірений за місцем роботи; скріншот профілю, що підтверджує наявність публікації в журналах, які входять до науково-метричної бази Scopus; документи, що підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх 5 років; звіт про роботу за попередній період (для працівників Академії).

З питань конкурсу звертатися за адресою: 61176, м. Харків,
вулиця Амосова, 58, відділ кадрів, тел. 711-80-13

09.07.2019
Рекомендації щодо гарантування політичної нейтральності під час виборчого процесу
27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019