10.04.2019
Співробітники ХМАПО взяли участь у тренінгу «Сучасні технології навчальної діяльності викладача закладу вищої освіти»
На реалізацію Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я, кафедра педагогіки, філософії та мовної підготовки взяла участь у Міжнародному науково-практичному семінарі та кваліфікаційному тренінгу «Сучасні технології навчальної діяльності викладача закладу вищої освіти» та опанувала такі компетентності:
  • Організація навчальної інформації за допомогою ментальних карт.
  • Дослідження ресурсів розвитку особистості фахівця на платформі графічного коучінгу.
  • Успішна взаємодія з різними аудиторіями слухачів.
  • Проведення воркшопу за методом фасилітації.
  • Візуалізація навчального матеріалу за допомогою технології скрайбінгу.
  • Згуртування навчальної групи та педагога на основі тимбілдингу.
  • Вивчення іноземної мови в аспекті професійної мобільності фахівця.
Набутими знаннями, уміннями, навичками  викладачі кафедри із задоволенням поділяться зі слухачами циклів тематичного удосконалення з педагогіки.

13.07.2020
Медичний інститут
19.06.2020
З Днем медичного працівника!
05.06.2020
Оголошується прийом документів для участі у конкурсі до аспірантури у 2020 році
22.05.2020
Оголошено прийом заявок для участі у конкурсі проєктів наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”