10.04.2019
Співробітники ХМАПО взяли участь у тренінгу «Сучасні технології навчальної діяльності викладача закладу вищої освіти»
На реалізацію Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я, кафедра педагогіки, філософії та мовної підготовки взяла участь у Міжнародному науково-практичному семінарі та кваліфікаційному тренінгу «Сучасні технології навчальної діяльності викладача закладу вищої освіти» та опанувала такі компетентності:
  • Організація навчальної інформації за допомогою ментальних карт.
  • Дослідження ресурсів розвитку особистості фахівця на платформі графічного коучінгу.
  • Успішна взаємодія з різними аудиторіями слухачів.
  • Проведення воркшопу за методом фасилітації.
  • Візуалізація навчального матеріалу за допомогою технології скрайбінгу.
  • Згуртування навчальної групи та педагога на основі тимбілдингу.
  • Вивчення іноземної мови в аспекті професійної мобільності фахівця.
Набутими знаннями, уміннями, навичками  викладачі кафедри із задоволенням поділяться зі слухачами циклів тематичного удосконалення з педагогіки.

24.04.2019
Співробітники академії прийняли участь у науково-практиній конференції «Нові технології в педіатричній науці, практиці та освіті»
24.04.2019
Фахівці кафедр академії провели міждисциплінарну науково-практичну конференцію для лікарів первинної ланки «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань»