10.04.2019
Співробітнику академії присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки
Доцентові кафедри ендоскопії та хірургії Харківської медичної академії післядипломної освіти, кандидатові медичних наук МИХАЙЛУСОВУ Ростиславу Миколайовичу, в співавторстві з іншими науковцями, за роботу «Новітні технології діагностики і лікування бойової вогнепальної травми та її наслідків» присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки 2018 року.
Вітаємо  лауреатів  з високою нагородою!

24.04.2019
Співробітники академії прийняли участь у науково-практиній конференції «Нові технології в педіатричній науці, практиці та освіті»
24.04.2019
Фахівці кафедр академії провели міждисциплінарну науково-практичну конференцію для лікарів первинної ланки «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань»