10.04.2019
Співробітнику академії присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки
Доцентові кафедри ендоскопії та хірургії Харківської медичної академії післядипломної освіти, кандидатові медичних наук МИХАЙЛУСОВУ Ростиславу Миколайовичу, в співавторстві з іншими науковцями, за роботу «Новітні технології діагностики і лікування бойової вогнепальної травми та її наслідків» присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки 2018 року.
Вітаємо  лауреатів  з високою нагородою!

09.07.2019
Рекомендації щодо гарантування політичної нейтральності під час виборчого процесу
27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019