08.04.2019
Представники Ради молодих вчених ХМАПО взяли участь у розширеній презентації, бізнес інкубатору (EO Business incubators), для наукової спільноти та стартапів Харкова, за підтримки Американської агенції USAID. Захід відбувся 6 квітня 2019 року у Колонній залі північного корпусу ХНУ ім. Каразіна, який підтримала Заступник директора Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації - начальник Управління медичної діяльності, реформ та стратегічного розвитку Куфтеріна Н. С. та члени Ради молодих вчених при ХОДА.
Мета – створення нової платформи розвитку прозорого бізнесу в Україні та відкриття нових можливостей виходу на світовий ринок малих та середніх підприємств.

13.07.2020
Медичний інститут
19.06.2020
З Днем медичного працівника!
05.06.2020
Оголошується прийом документів для участі у конкурсі до аспірантури у 2020 році
22.05.2020
Оголошено прийом заявок для участі у конкурсі проєктів наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”