08.04.2019
Представники Ради молодих вчених ХМАПО взяли участь у розширеній презентації, бізнес інкубатору (EO Business incubators), для наукової спільноти та стартапів Харкова, за підтримки Американської агенції USAID. Захід відбувся 6 квітня 2019 року у Колонній залі північного корпусу ХНУ ім. Каразіна, який підтримала Заступник директора Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації - начальник Управління медичної діяльності, реформ та стратегічного розвитку Куфтеріна Н. С. та члени Ради молодих вчених при ХОДА.
Мета – створення нової платформи розвитку прозорого бізнесу в Україні та відкриття нових можливостей виходу на світовий ринок малих та середніх підприємств.

18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020