15.04.2019
Голова Ради Молодих Вчених ХМАПО виграла Education Grant від European Heart Rhythm Association
Голова Ради Молодих Вчених ХМАПО, к. мед. н., асистент кафедри терапії, нефрології та загальної практики-сімейної медицини Руденко Тетяна Анатоліївна виграла Education Grant від European Heart Rhythm Association та відвідала Європейський Конгрес з Порушень Серцевого Ритму у місті Лісабон, Португалія, де ознайомилася з останніми дослідженнями, дізналася про новітні технології та отримала практичні знання від всесвітньо відомих експертів.
Щиро Вітаємо!
13.07.2020
Медичний інститут
19.06.2020
З Днем медичного працівника!
05.06.2020
Оголошується прийом документів для участі у конкурсі до аспірантури у 2020 році
22.05.2020
Оголошено прийом заявок для участі у конкурсі проєктів наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”