15.04.2019
Голова Ради Молодих Вчених ХМАПО виграла Education Grant від European Heart Rhythm Association
Голова Ради Молодих Вчених ХМАПО, к. мед. н., асистент кафедри терапії, нефрології та загальної практики-сімейної медицини Руденко Тетяна Анатоліївна виграла Education Grant від European Heart Rhythm Association та відвідала Європейський Конгрес з Порушень Серцевого Ритму у місті Лісабон, Португалія, де ознайомилася з останніми дослідженнями, дізналася про новітні технології та отримала практичні знання від всесвітньо відомих експертів.
Щиро Вітаємо!
18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020