15.04.2019
Голова Ради Молодих Вчених ХМАПО виграла Education Grant від European Heart Rhythm Association
Голова Ради Молодих Вчених ХМАПО, к. мед. н., асистент кафедри терапії, нефрології та загальної практики-сімейної медицини Руденко Тетяна Анатоліївна виграла Education Grant від European Heart Rhythm Association та відвідала Європейський Конгрес з Порушень Серцевого Ритму у місті Лісабон, Португалія, де ознайомилася з останніми дослідженнями, дізналася про новітні технології та отримала практичні знання від всесвітньо відомих експертів.
Щиро Вітаємо!
24.04.2019
Співробітники академії прийняли участь у науково-практиній конференції «Нові технології в педіатричній науці, практиці та освіті»
24.04.2019