15.04.2019
Голова Ради Молодих Вчених ХМАПО виграла Education Grant від European Heart Rhythm Association
Голова Ради Молодих Вчених ХМАПО, к. мед. н., асистент кафедри терапії, нефрології та загальної практики-сімейної медицини Руденко Тетяна Анатоліївна виграла Education Grant від European Heart Rhythm Association та відвідала Європейський Конгрес з Порушень Серцевого Ритму у місті Лісабон, Португалія, де ознайомилася з останніми дослідженнями, дізналася про новітні технології та отримала практичні знання від всесвітньо відомих експертів.
Щиро Вітаємо!
09.07.2019
Рекомендації щодо гарантування політичної нейтральності під час виборчого процесу
27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019