15.04.2019
Члени ради молодих вчених прийняли участь в семінарі "Інфо-день Програми академічних обмінів Програми імені Фулбрайта в Україні"
12 квітня 2019 року члени ради молодих вчених прийняли участь в інформаційному дні, презентаційних семінарах та сесіях : "Інфо-день Програми академічних обмінів Програми імені Фулбрайта в Україні", який проходив у північному корпусі ХНУ ім.В.Н. Каразіна та складався з двух сесій.

У ранковій сесії у слухачів була можливість ознайомитись із можливостями програми ім. Фулбрайта для українських дослідників, викладачів та мігістрів.

А в післяобідній сесії були представлені можливості програми ім. Фулбрайта для студентів та молоді для представників Рад молодих вчених, студентських та молодіжних громадських організацій.
25.02.2020
У лютому 2020 року в Харківській медичній академії післядипломної освіти українським Органом сертифікації системи менеджменту якості був проведений незалежний зовнішній аудит та виданий сертифікат на систему менеджменту якості ISO 9001, що відповідає вимо
18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020