24.04.2019
Співробітники академії прийняли участь у науково-практиній конференції «Нові технології в педіатричній науці, практиці та освіті»
11-12 квітня 2019 р. в м.Одеса відбулася XI-а щорічна Науково-практина конференція з міжнародною участю «Нові технології в педіатричній науці, практиці та освіті», яка в цьому році була присвячена 90-річчю від дня народження академіка Бориса Яковича Резника.

Головна наукова ідея конференції – обговорення та пошук рішень щодо найбільш вагомих проблем медичної допомоги дітям. В роботі конференції прийняли участь вчені, науковці, практичні лікарі-педіатри, неонатологи та сімейні лікарі з усіх регіонів України, а також колеги із Австралії та Молдови.

Кафедра неонатології ХМАПО була представлена проф. Клименко Т.М. доповідь «Сучасні аспекти профілактики та лікування вітамін-К залежних кровотеч у дітей».

13.07.2020
Медичний інститут
19.06.2020
З Днем медичного працівника!
05.06.2020
Оголошується прийом документів для участі у конкурсі до аспірантури у 2020 році
22.05.2020
Оголошено прийом заявок для участі у конкурсі проєктів наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”