24.04.2019
Співробітники академії прийняли участь у науково-практиній конференції «Нові технології в педіатричній науці, практиці та освіті»
11-12 квітня 2019 р. в м.Одеса відбулася XI-а щорічна Науково-практина конференція з міжнародною участю «Нові технології в педіатричній науці, практиці та освіті», яка в цьому році була присвячена 90-річчю від дня народження академіка Бориса Яковича Резника.

Головна наукова ідея конференції – обговорення та пошук рішень щодо найбільш вагомих проблем медичної допомоги дітям. В роботі конференції прийняли участь вчені, науковці, практичні лікарі-педіатри, неонатологи та сімейні лікарі з усіх регіонів України, а також колеги із Австралії та Молдови.

Кафедра неонатології ХМАПО була представлена проф. Клименко Т.М. доповідь «Сучасні аспекти профілактики та лікування вітамін-К залежних кровотеч у дітей».

09.07.2019
Рекомендації щодо гарантування політичної нейтральності під час виборчого процесу
27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019