24.04.2019
Співробітники академії прийняли участь у науково-практиній конференції «Нові технології в педіатричній науці, практиці та освіті»
11-12 квітня 2019 р. в м.Одеса відбулася XI-а щорічна Науково-практина конференція з міжнародною участю «Нові технології в педіатричній науці, практиці та освіті», яка в цьому році була присвячена 90-річчю від дня народження академіка Бориса Яковича Резника.

Головна наукова ідея конференції – обговорення та пошук рішень щодо найбільш вагомих проблем медичної допомоги дітям. В роботі конференції прийняли участь вчені, науковці, практичні лікарі-педіатри, неонатологи та сімейні лікарі з усіх регіонів України, а також колеги із Австралії та Молдови.

Кафедра неонатології ХМАПО була представлена проф. Клименко Т.М. доповідь «Сучасні аспекти профілактики та лікування вітамін-К залежних кровотеч у дітей».

18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020