Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


24.04.2019
Співробітники академії прийняли участь у науково-практиній конференції «Нові технології в педіатричній науці, практиці та освіті»
11-12 квітня 2019 р. в м.Одеса відбулася XI-а щорічна Науково-практина конференція з міжнародною участю «Нові технології в педіатричній науці, практиці та освіті», яка в цьому році була присвячена 90-річчю від дня народження академіка Бориса Яковича Резника.

Головна наукова ідея конференції – обговорення та пошук рішень щодо найбільш вагомих проблем медичної допомоги дітям. В роботі конференції прийняли участь вчені, науковці, практичні лікарі-педіатри, неонатологи та сімейні лікарі з усіх регіонів України, а також колеги із Австралії та Молдови.

Кафедра неонатології ХМАПО була представлена проф. Клименко Т.М. доповідь «Сучасні аспекти профілактики та лікування вітамін-К залежних кровотеч у дітей».

українська  
23.05.2019
Про проведення дня фахівця з променевої діагностики
22.05.2019
Представники наукової бібліотеки Академії взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури»
16.05.2019
Всесвітній день вишиванки в Академії
13.05.2019
Науково-практична конференція для сімейних лікарів та педіатрів «Сучасні аспекти вакцинопрофілактики інфекційних захворювань»
03.05.2019
День охорони праці в Україні «Безпечне та здорове майбутнє праці»