26.04.2019
Навчально – методичне засідання
23 квітня  2019 року в ХМАПО відбулося спільне навчально – методичне засідання, в якому прийняла участь член Національного агентства із забезпечення вищої освіти, професор кафедри інформаційних систем ХНЕУ ім. Семена Кузнеця -  Золотарьова І.О. та  представники академії з відділу управління якістю освіти, навчально – методичного кабінету, служби дистанційної освіти та кафедри педагогіки, філософії та мовної підготовки.
Під час зустрічі було обговорено деякі питання, що стосуються вимог до створення освітніх програм, їх структури, урахування компетентностей та інших вимог, які запропоновані Методичними рекомендаціями щодо опису освітньої програми в контексті нових стандартів вищої освіти, які розроблені МОН України.
 Не залишилося без уваги й обговорення «Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти».

Про проведення дня фахівця з променевої діагностики
22.05.2019
Представники наукової бібліотеки Академії взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури»
Всесвітній день вишиванки в Академії