26.04.2019
Навчально – методичне засідання
23 квітня  2019 року в ХМАПО відбулося спільне навчально – методичне засідання, в якому прийняла участь член Національного агентства із забезпечення вищої освіти, професор кафедри інформаційних систем ХНЕУ ім. Семена Кузнеця -  Золотарьова І.О. та  представники академії з відділу управління якістю освіти, навчально – методичного кабінету, служби дистанційної освіти та кафедри педагогіки, філософії та мовної підготовки.
Під час зустрічі було обговорено деякі питання, що стосуються вимог до створення освітніх програм, їх структури, урахування компетентностей та інших вимог, які запропоновані Методичними рекомендаціями щодо опису освітньої програми в контексті нових стандартів вищої освіти, які розроблені МОН України.
 Не залишилося без уваги й обговорення «Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти».

13.07.2020
Медичний інститут
19.06.2020
З Днем медичного працівника!
05.06.2020
Оголошується прийом документів для участі у конкурсі до аспірантури у 2020 році
22.05.2020
Оголошено прийом заявок для участі у конкурсі проєктів наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”