26.04.2019
Навчально – методичне засідання
23 квітня  2019 року в ХМАПО відбулося спільне навчально – методичне засідання, в якому прийняла участь член Національного агентства із забезпечення вищої освіти, професор кафедри інформаційних систем ХНЕУ ім. Семена Кузнеця -  Золотарьова І.О. та  представники академії з відділу управління якістю освіти, навчально – методичного кабінету, служби дистанційної освіти та кафедри педагогіки, філософії та мовної підготовки.
Під час зустрічі було обговорено деякі питання, що стосуються вимог до створення освітніх програм, їх структури, урахування компетентностей та інших вимог, які запропоновані Методичними рекомендаціями щодо опису освітньої програми в контексті нових стандартів вищої освіти, які розроблені МОН України.
 Не залишилося без уваги й обговорення «Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти».

09.07.2019
Рекомендації щодо гарантування політичної нейтральності під час виборчого процесу
27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019