Всесвітній день вишиванки в Академії
16 травня 2019 року у Всесвітній день вишиванки в академії відбувся семінар-тренінг «Мова – унікальний код нації».

Модератор семінару-тренінгу: кафедра педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО.

У заході взяли участь відповідальні за навчальну роботу на кафедрі, викладачі, співробітники структурних підрозділів академії.

Семінар дозволив учасникам систематизувати, удосконалити й розширити словниковий запас та оновити знання з граматики, стилістики та термінознавства сучасної української мови. Значна увага була приділена засвоєнню мовних стереотипів комунікації та виправленню типових помилок у їх застосуванні.

Найактивніші учасники отримали сертифікати, що засвідчили їх рівень володіння українською мовою.

13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
30.05.2019
XXII Курси Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології ім. проф. М.І. Спузяка.
27.05.2019
Cпівробітники ХМАПО взяли участь у семінарі на тему: «Освітні проекти: трансфер інновацій і професійний розвиток»