Всесвітній день вишиванки в Академії
16 травня 2019 року у Всесвітній день вишиванки в академії відбувся семінар-тренінг «Мова – унікальний код нації».

Модератор семінару-тренінгу: кафедра педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО.

У заході взяли участь відповідальні за навчальну роботу на кафедрі, викладачі, співробітники структурних підрозділів академії.

Семінар дозволив учасникам систематизувати, удосконалити й розширити словниковий запас та оновити знання з граматики, стилістики та термінознавства сучасної української мови. Значна увага була приділена засвоєнню мовних стереотипів комунікації та виправленню типових помилок у їх застосуванні.

Найактивніші учасники отримали сертифікати, що засвідчили їх рівень володіння українською мовою.

18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020