Всесвітній день вишиванки в Академії
16 травня 2019 року у Всесвітній день вишиванки в академії відбувся семінар-тренінг «Мова – унікальний код нації».

Модератор семінару-тренінгу: кафедра педагогіки, філософії та мовної підготовки ХМАПО.

У заході взяли участь відповідальні за навчальну роботу на кафедрі, викладачі, співробітники структурних підрозділів академії.

Семінар дозволив учасникам систематизувати, удосконалити й розширити словниковий запас та оновити знання з граматики, стилістики та термінознавства сучасної української мови. Значна увага була приділена засвоєнню мовних стереотипів комунікації та виправленню типових помилок у їх застосуванні.

Найактивніші учасники отримали сертифікати, що засвідчили їх рівень володіння українською мовою.

09.09.2019
Посвята у студенти першокурсників 2019-2020
02.09.2019
Привітання ректора з Днем знань
09.07.2019
Рекомендації щодо гарантування політичної нейтральності під час виборчого процесу
27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»