22.05.2019
Представники наукової бібліотеки Академії взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури»
16-17 травня 2019 р. в Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького відбулась Міжнародна  науково-практична конференція «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури».
В роботі конференції взяли участь представники наукових бібліотек медичних навчальних закладів вищої освіти, провідні науковці, що займаються дослідженням розвитку бібліотечної справи та її трансформацією, представники МОЗ України.
Конференцію відкрив Андреас Веннінгер – аташе з питань науки і освіти Посольства Республіки Австрія в Україні, директор Австрійсько-Українського бюро співпраці у Львові. Австрійський дипломат довгий час співпрацює з медичними науковими бібліотеками України, надаючи підтримку багатьом проектам. Цього разу він зініціював залучення у якості спікера  до цього заходу доктора Даніелу Ангеттер  з Інституту сучасних історичних досліджень  Академії Наук Австрії.
До заходу долучилося і Міністерство охорони здоров’я України. Помічник заступника міністра Віктор Артеменко розповів про бачення з боку міністерства вирішення проблем наукових бібліотек  закладів освіти, наданню їм доступу до світових баз даних, придбання іноземної наукової літератури, осучаснення фондів та засобів, відповів на запитання присутніх.

09.09.2019
Посвята у студенти першокурсників 2019-2020
02.09.2019
Привітання ректора з Днем знань
09.07.2019
Рекомендації щодо гарантування політичної нейтральності під час виборчого процесу
27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»