22.05.2019
Представники наукової бібліотеки Академії взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури»
16-17 травня 2019 р. в Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького відбулась Міжнародна  науково-практична конференція «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури».
В роботі конференції взяли участь представники наукових бібліотек медичних навчальних закладів вищої освіти, провідні науковці, що займаються дослідженням розвитку бібліотечної справи та її трансформацією, представники МОЗ України.
Конференцію відкрив Андреас Веннінгер – аташе з питань науки і освіти Посольства Республіки Австрія в Україні, директор Австрійсько-Українського бюро співпраці у Львові. Австрійський дипломат довгий час співпрацює з медичними науковими бібліотеками України, надаючи підтримку багатьом проектам. Цього разу він зініціював залучення у якості спікера  до цього заходу доктора Даніелу Ангеттер  з Інституту сучасних історичних досліджень  Академії Наук Австрії.
До заходу долучилося і Міністерство охорони здоров’я України. Помічник заступника міністра Віктор Артеменко розповів про бачення з боку міністерства вирішення проблем наукових бібліотек  закладів освіти, наданню їм доступу до світових баз даних, придбання іноземної наукової літератури, осучаснення фондів та засобів, відповів на запитання присутніх.

13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
30.05.2019
XXII Курси Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології ім. проф. М.І. Спузяка.
27.05.2019
Cпівробітники ХМАПО взяли участь у семінарі на тему: «Освітні проекти: трансфер інновацій і професійний розвиток»