22.05.2019
Представники наукової бібліотеки Академії взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури»
16-17 травня 2019 р. в Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького відбулась Міжнародна  науково-практична конференція «Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури».
В роботі конференції взяли участь представники наукових бібліотек медичних навчальних закладів вищої освіти, провідні науковці, що займаються дослідженням розвитку бібліотечної справи та її трансформацією, представники МОЗ України.
Конференцію відкрив Андреас Веннінгер – аташе з питань науки і освіти Посольства Республіки Австрія в Україні, директор Австрійсько-Українського бюро співпраці у Львові. Австрійський дипломат довгий час співпрацює з медичними науковими бібліотеками України, надаючи підтримку багатьом проектам. Цього разу він зініціював залучення у якості спікера  до цього заходу доктора Даніелу Ангеттер  з Інституту сучасних історичних досліджень  Академії Наук Австрії.
До заходу долучилося і Міністерство охорони здоров’я України. Помічник заступника міністра Віктор Артеменко розповів про бачення з боку міністерства вирішення проблем наукових бібліотек  закладів освіти, наданню їм доступу до світових баз даних, придбання іноземної наукової літератури, осучаснення фондів та засобів, відповів на запитання присутніх.

18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020