24.05.2019
Симпозіум «Наведення освітніх зв’язків у Європі: сучасна українська педіатрія у Вільнюсі»
16-18 травня 2019 р. у Литві, у Вільнюському університеті під егідою Європейської академії педіатрії (European Academy of Pediatrics / UEMS-SP) відбувся симпозіум «Наведення освітніх зв’язків у Європі: сучасна українська педіатрія у Вільнюсі» у рамках Четвертого Балтійського Конгресу з педіатрії. У заході взяли участь провідні лікарі та науковці з України, Литви, Великої Британії, Німеччини, Бельгії, Польщі, представники Міністерства закордонних справ ЛР, керівництво Медичного факультету Вільнюського університету. До заходу долучилися, через відеозв’язок, медики з Києва, Одеси та Маріуполя.
Організаторами заходу були Вільнюський Університет, Литовська спілка педіатрів, Європейська академія педіатрії та Українська Академія педіатрії. Україну представляла делегація з-понад 70 осіб, до якої, зокрема, у якості запрошеного спікера увійшла проф. Ольга Бєлоусова (кафедра педіатричної гастроентерологіі і нутриціологіі, Харківська медична академія післядипломної освіти) з доповіддю «Hot topics in paediatric gastroenterology: Chronic abdominal pain».
Українські та європейські експерти освітлювали найбільш актуальні питання педіатрії, отримали професійні знання, обмінялися досвідом з колегами з різних країн світу, отримали міжнародні сертифікати і кредити.

13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
31.05.2019
Харківська медична академія післядипломної освіти оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
30.05.2019
XXII Курси Української школи безперервної післядипломної освіти в радіології ім. проф. М.І. Спузяка.
27.05.2019
Cпівробітники ХМАПО взяли участь у семінарі на тему: «Освітні проекти: трансфер інновацій і професійний розвиток»