24.05.2019
Симпозіум «Наведення освітніх зв’язків у Європі: сучасна українська педіатрія у Вільнюсі»
16-18 травня 2019 р. у Литві, у Вільнюському університеті під егідою Європейської академії педіатрії (European Academy of Pediatrics / UEMS-SP) відбувся симпозіум «Наведення освітніх зв’язків у Європі: сучасна українська педіатрія у Вільнюсі» у рамках Четвертого Балтійського Конгресу з педіатрії. У заході взяли участь провідні лікарі та науковці з України, Литви, Великої Британії, Німеччини, Бельгії, Польщі, представники Міністерства закордонних справ ЛР, керівництво Медичного факультету Вільнюського університету. До заходу долучилися, через відеозв’язок, медики з Києва, Одеси та Маріуполя.
Організаторами заходу були Вільнюський Університет, Литовська спілка педіатрів, Європейська академія педіатрії та Українська Академія педіатрії. Україну представляла делегація з-понад 70 осіб, до якої, зокрема, у якості запрошеного спікера увійшла проф. Ольга Бєлоусова (кафедра педіатричної гастроентерологіі і нутриціологіі, Харківська медична академія післядипломної освіти) з доповіддю «Hot topics in paediatric gastroenterology: Chronic abdominal pain».
Українські та європейські експерти освітлювали найбільш актуальні питання педіатрії, отримали професійні знання, обмінялися досвідом з колегами з різних країн світу, отримали міжнародні сертифікати і кредити.

13.07.2020
Медичний інститут
19.06.2020
З Днем медичного працівника!
05.06.2020
Оголошується прийом документів для участі у конкурсі до аспірантури у 2020 році
22.05.2020
Оголошено прийом заявок для участі у конкурсі проєктів наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”