Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


27.05.2019
Cпівробітники ХМАПО взяли участь у семінарі на тему: «Освітні проекти: трансфер інновацій і професійний розвиток»
23 - 24 травня 2019 року співробітники ХМАПО – керівник відділу управління якістю освіти Гиря М.П. та завідувач кафедри педагогіки, філософії та мовної підготовки проф. Касьянова О.М. взяли участь у семінарі на тему: «Освітні проекти: трансфер інновацій і професійний розвиток», який відбувся у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди за участі представників МОН  України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» та освітян всіх регіонів України. 
З привітальним словом до учасників семінару звернулися ректор ХНПУ імені Г.С. Сковороди акад. Прокопенко І.Ф. та ректор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, акад. Бакіров В.С.
Метою семінару було висвітлення спектру міжнародних, національних, регіональних освітніх проектів та грантів.
Програмою семінару передбачалося обговорення практики впровадження локальних систем якості в українських університетах; стратегічних цілей та першочергових завдань НАЗЯВО; проблем та перспектив дуальної освіти; міжнародних проектів як інструментів трансферу інновацій в практику
вітчизняної школи; актуальних питань внутрішнього стандартизованого оцінювання знань тощо. 

українська  
18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
14.02.2020
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020
Протокол організаційного комітету щодо проведення другого туру виборів ректора ХМАПО
04.02.2020
Вибори ректора ХМАПО відбудуться 07.02.2020 року з 9:00 до 15:00 у актовій залі учбово-лабораторного корпусу ХМАПО за адресою м.Харків вул. Амосова, 58