Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


27.05.2019
Cпівробітники ХМАПО взяли участь у семінарі на тему: «Освітні проекти: трансфер інновацій і професійний розвиток»
23 - 24 травня 2019 року співробітники ХМАПО – керівник відділу управління якістю освіти Гиря М.П. та завідувач кафедри педагогіки, філософії та мовної підготовки проф. Касьянова О.М. взяли участь у семінарі на тему: «Освітні проекти: трансфер інновацій і професійний розвиток», який відбувся у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди за участі представників МОН  України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» та освітян всіх регіонів України. 
З привітальним словом до учасників семінару звернулися ректор ХНПУ імені Г.С. Сковороди акад. Прокопенко І.Ф. та ректор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, акад. Бакіров В.С.
Метою семінару було висвітлення спектру міжнародних, національних, регіональних освітніх проектів та грантів.
Програмою семінару передбачалося обговорення практики впровадження локальних систем якості в українських університетах; стратегічних цілей та першочергових завдань НАЗЯВО; проблем та перспектив дуальної освіти; міжнародних проектів як інструментів трансферу інновацій в практику
вітчизняної школи; актуальних питань внутрішнього стандартизованого оцінювання знань тощо. 

українська  
13.07.2020
Медичний інститут
19.06.2020
З Днем медичного працівника!
05.06.2020
Оголошується прийом документів для участі у конкурсі до аспірантури у 2020 році
22.05.2020
Оголошено прийом заявок для участі у конкурсі проєктів наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”
22.05.2020
Національним фондом досліджень України оголошений конкурс наукових і науково-технічних проектів «Наука для безпеки людини та суспільства»