Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


06.06.2019
Розпочато реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених
У червні 2018 року Асоціація неонатологів України спільно з представниками Американської Академії Педіатрії доктором Джорджем М. Бенеттом та доктором Рональдом А. Стоддардом (США) почала реалізацію Програми первинної реанімації новонароджених, розраховану на 3 роки, яка включала проведення тренінгів у родопомічних закладах України. 
Перший етап навчання почався у м. Київ, по оновленій програмі з реанімації новонароджених свій професійний рівень підвищили десять майбутніх національних інструкторів з різних регіонів України. Представником Харківського регіону була асистент кафедри неонатології ХМАПО Голюк К.О. В свою чергу Національна академія наук України висловила свою вдячність ректору ХМАПО проф. Хвисюку О.М. та завідуючий кафедри проф. Клименко Т.М.  за обраного кандидата в якості національного тренера.
В травні 2019 року проведено дводенний науково-практичний семінар-тренінг з первинної реанімації новонароджених у м. Харкові. Розуміючи важливість заходу для східного регіону України, учасників тренінгу вітали директор департаменту ОЗ ХМР Сороколат Ю.В.; заступник директора департаменту ОЗ ХМР, головний спеціаліст, акушер-гінеколог Черняк О.Л.; президент Асоціації неонатологів України, професор Знаменська Т.К.; голова Асоціації неонатологів Харківського регіону, завідувач кафедри неонатології ХМАПО, професор Клименко Т.М.; сертифіковані інструктори програми первинної реанімації новонароджених - доктор Джордж Беннет (США), доктор Шон В. Оделлі (США).
Наприкінці семінару-тренінгу лікарі отримали сертифікати учасників, а лікувальні заклади родопомочі – манекени та навчальну літературу для організації тренінгових робочих місць у своїх лікувальних закладах.
Крім того, американські колеги – доктор Джордж Беннет та доктор Шон В. Оделлі відвідали Міський перинатальний центр Харківської міської ради (головний лікар – заслужений лікар України Коровай С.М.) для ознайомлення з організацією надання допомоги новонародженим в пологовій залі. 
Завітали до «Симуляційного тренінгового центру з питань неонатології», що засновано в 2006 році на кафедрі неонатології Харківської медичної академії післядипломної освіти (керівник – професор Клименко Т.М.). Навчання спеціалістів перинатального профілю Європейським стандартам надання реанімаційній допомоги новонародженим різних клінічних груп у пологовій залі сприяє зниженню показників летальності Харківського регіону. 

українська  
13.07.2020
Медичний інститут
19.06.2020
З Днем медичного працівника!
05.06.2020
Оголошується прийом документів для участі у конкурсі до аспірантури у 2020 році
22.05.2020
Оголошено прийом заявок для участі у конкурсі проєктів наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”
22.05.2020
Національним фондом досліджень України оголошений конкурс наукових і науково-технічних проектів «Наука для безпеки людини та суспільства»