13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
11-12 червня 2019 року співробітник ХМАПО – керівник відділу управління якістю освіти Гиря М.П. взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні», яка відбулася у Київському національному торговельно-економічному університеті за участі представників МОН  України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Спілки ректорів вищих навчальних закладів України,  Національного Еразмус+ (офіс в Україні), Британської Ради в Україні, Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.
З привітальним словом до учасників міжнародної конференції звернулася Міністр освіти і науки України Гриневич Л., голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Квіт С., президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України Губерський Л., перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України Луговий В.
Метою міжнародної конференції була презентація пріоритетів національної освітньої політики у сфері забезпечення якості вищої освіти, ознайомлення з кращими практиками щодо забезпечення якості вищої освіти, використання можливостей інтернаціоналізації, вивчення та запровадження англійської мови в сфері вищої освіти та науки, обговорення проблем розбудови та розвитку систем зовнішнього та внутрішнього забезпечення якості вищої освіти.
Програмою міжнародної конференції передбачалося обговорення якості вищої освіти як пріоритету державної політики у сфері вищої освіти; англійської мови та мобільності як інструменту модернізації вищої освіти та європейської інтеграції України; формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти тощо.

09.09.2019
Посвята у студенти першокурсників 2019-2020
02.09.2019
Привітання ректора з Днем знань
09.07.2019
Рекомендації щодо гарантування політичної нейтральності під час виборчого процесу
27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
13.06.2019