Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
11-12 червня 2019 року співробітник ХМАПО – керівник відділу управління якістю освіти Гиря М.П. взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні», яка відбулася у Київському національному торговельно-економічному університеті за участі представників МОН  України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Спілки ректорів вищих навчальних закладів України,  Національного Еразмус+ (офіс в Україні), Британської Ради в Україні, Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України. 
З привітальним словом до учасників міжнародної конференції звернулася Міністр освіти і науки України Гриневич Л., голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Квіт С., президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України Губерський Л., перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України Луговий В.
Метою міжнародної конференції була презентація пріоритетів національної освітньої політики у сфері забезпечення якості вищої освіти, ознайомлення з кращими практиками щодо забезпечення якості вищої освіти, використання можливостей інтернаціоналізації, вивчення та запровадження англійської мови в сфері вищої освіти та науки, обговорення проблем розбудови та розвитку систем зовнішнього та внутрішнього забезпечення якості вищої освіти.
Програмою міжнародної конференції передбачалося обговорення якості вищої освіти як пріоритету державної політики у сфері вищої освіти; англійської мови та мобільності як інструменту модернізації вищої освіти та європейської інтеграції України; формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти тощо. 

українська  
22.01.2020
Наказ про звільненя Хвисюка О.М. з посади ректора ХМАПО згідно з пунктом 2 статті 36 КЗпП України. Назначення В.о. ректора ХМАПО Марченко В.Г.
16.01.2020
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №4/2020 Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2019 року
27.12.2019
З 19 по 21 травня 2020 року важливі події охорони здоров'я України - "Інновації в медицині - здоров'я нації" та "Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України"
20.12.2019
Продовжується впровадження майстер-класів в систему безперервного професійного розвитку лікарів первинного контакту
13.12.2019
12 грудня 2019 р. кафедра поліклінічної педіатрії ХМАПО та фахівці Харківського обласного лабораторного центру при підтримці Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів, педіатрів та