Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


13.06.2019
Керівник відділу управління якістю освіти взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»
11-12 червня 2019 року співробітник ХМАПО – керівник відділу управління якістю освіти Гиря М.П. взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні», яка відбулася у Київському національному торговельно-економічному університеті за участі представників МОН  України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Спілки ректорів вищих навчальних закладів України,  Національного Еразмус+ (офіс в Україні), Британської Ради в Україні, Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України. 
З привітальним словом до учасників міжнародної конференції звернулася Міністр освіти і науки України Гриневич Л., голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Квіт С., президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України Губерський Л., перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України Луговий В.
Метою міжнародної конференції була презентація пріоритетів національної освітньої політики у сфері забезпечення якості вищої освіти, ознайомлення з кращими практиками щодо забезпечення якості вищої освіти, використання можливостей інтернаціоналізації, вивчення та запровадження англійської мови в сфері вищої освіти та науки, обговорення проблем розбудови та розвитку систем зовнішнього та внутрішнього забезпечення якості вищої освіти.
Програмою міжнародної конференції передбачалося обговорення якості вищої освіти як пріоритету державної політики у сфері вищої освіти; англійської мови та мобільності як інструменту модернізації вищої освіти та європейської інтеграції України; формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти тощо. 

українська  
27.03.2020
Про безкоштовне надання психологічної допомоги в умовах дистанційного он-лайн консультування населенню м. Харкова та Харківської області та працівникам медичних закладів області на період карантину у зв’язку з запобіганням виникнення і поширення короновір
23.03.2020
Про внесення змін до наказів про зарахування інтернів в інтернатуру та до графіків проходження інтернатури лікарями-інтернами
12.03.2020
Оголошення карантину в Харківській медичній академії післядипломної освіти
12.03.2020
У Харківській медичній академії післядипломної освіти запроваджено карантин
12.03.2020
Керівникам закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку фахівців галузі знань "22 Охорона здоров'я"