27.06.2019
Бінарна лекція «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
Фахівці ХМАПО продовжують впроваджувати в систему безперервної медичної освіти лікарів курс бінарних лекцій («лекцій удвох»).
25 червня 2019 р. в навчально-тренінговому Центрі 3D-візуалізації ХМАПО завідувачі кафедри поліклінічної педіатрії (проф. О.А. Цодікова) і кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології (проф. О.А. Опарін) провели бінарну лекцію для інтернів та лікарів загальної практики-сімейної медицини «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».
Найсучаснішою для практичної охорони здоров’я є як тематика лекції, так і методологія її викладання, що носить проблемний характер і проходить у вигляді діалогу двох фахівців різних спеціальностей (педіатра і терапевта). Інновацією зазначеної лекції було й залучення в навчальний процес інтерактивного технічного засобу - 3D-візуалізаційного столу швецького виробництва SECTRA. Демонстрацію анатомо-фізіологічних особливостей органів гепатобіліарної зони у дітей і дорослих на 3D-візуалізаційному столі проводив доцент Голяніщев М.О, який є тренером Центру 3D-візуалізації ХМАПО.
Інноваційний підхід до викладання матеріалу дозволив актуалізувати у слухачів знання з питань ранньої діагностики та лікування захворювань гепатобіліарної зони, що сприятиме запобіганню розвитку у пацієнтів життєво небезпечних ускладнень, усуненню факторів ризику та взагалі удосконалює санітарно-просвітницьку роботу із населенням.
Таким чином, інтерактивний формат лекції дозволив залучити слухачів до обговорення найактуальніших питань гастроентерології, сприяв покращенню засвоєння учбового матеріалу та опанування навички працювати із сучасними освітніми технологіями.
Згідно проведеного анонімного анкетування наприкінці заняття, запропонована лекція була позитивно оцінена слухачами.

22.01.2020
Наказ про звільненя Хвисюка О.М. з посади ректора ХМАПО згідно з пунктом 2 статті 36 КЗпП України. Назначення В.о. ректора ХМАПО Марченко В.Г.
16.01.2020
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №4/2020 Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2019 року
27.12.2019
З 19 по 21 травня 2020 року важливі події охорони здоров'я України - "Інновації в медицині - здоров'я нації" та "Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України"