02.10.2019

16 вересня 2019 року відбулась традиційна зустріч керівництва академії з аспірантами, які були зараховані на навчання в 2019 році.

Із вступним та  привітальним словом виступив Ректор академії, професор Хвисюк Олександр Миколайович, який висловив свої привітання та побажав плідної праці та успіхів в науковій діяльності перспективній та талановитій молоді.

З настановою і найкращими побажаннями виступила проректор з наукової роботи, професор Георгіянц Маріне Акопівна, яка ознайомила аспірантів з нормативною базою, завданнями, які аспіранти повинні виконати протягом періоду навчання. Головним завданням, зазначила проректор з наукової роботи, є виконання освітньо-наукової програми і проведення дослідної роботи, і як завершальний етап навчання в аспірантурі – подання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації.

Проректор з науково-педагогічної, лікувальної роботи, доцент Кривобок Віктор Іванович ознайомив аспірантів з клінічними базами кафедр, за якими закріплені аспіранти і побажав   плідної праці.

З інформацією про етапи навчання та виконання вимог Постанови  Кабінету Міністрів України № 261 до аспірантів звернулася завідувач відділу аспірантури, докторантури Гриненко Альона Миколаївна.

Голова ради молодих вчених Руденко Тетяна Анатоліївна розповіла про перспективи і можливості, які відкриваються перед аспірантами і запросила до активної участі у роботі ради.

Голова профкому академії, доцент Рогова Олена Геннадіївна привітала аспірантів з початком навчального року, запросила приєднатися до профспілки працівників охорони здоров’я України і   наголосила, що аспіранти мають рівні права з іншими членами первинної профспілкової організації  ХМАПО.

З вітальним словом виступив завідувач центральної науково-дослідної лабораторії, доцент Павлов Сергій Борисович   і запросив до співпраці молодих науковців для проведення дослідної роботи.

Завідувач бібліотекою Онопрієнко Ірина Миколаївна надала інформацію щодо єдиної електронної картки читача, яка дасть можливість користуватися бібліотеками ЗВО міста Харкова,   ознайомила з бібліотечним фондом академії   та безкоштовним доступом до інформаційних ресурсів міжнародних наукометричних баз данних Web of Science та Scopus . Наголосила, що бібліотека академії у своїх фондах має   іноземну літературу видавництва Elsevier.

Начальник відділу патентно-ліцензійної роботи Гур Наталья Аронівна   розповіла про основні критерії виконання патентного пошуку аспірантами та побажала творчого натхнення.

Аспірантське життя – це не лише досліди і навчання, але й формування активної громадянської позиції, просвітницька діяльність, креативність.

17.10.2019
Продовжується впровадження в систему безперервної медичної освіти лікарів курсу бінарних лекцій («лекцій удвох»).
10.10.2019
14-15 листопада 2019 р. буде проведено XVI мультидисциплінарної науково-практичної конференції за участю міжнародних фахівців «Медичне та фармацевтичне право України: організація фармацевтичної справи, технологія ліків, контроль якості ліків та судова фар
04.10.2019
6-27 вересня 2019 року у місті Києві відбувся VII міжнародний конгрес неонатологів України