04.10.2019
6-27 вересня 2019 року у місті Києві відбувся VII міжнародний конгрес неонатологів України

26-27 вересня 2019 року у місті Києві відбувся VII міжнародний конгрес неонатологів України «Досягнення і виклики у виходжуванні недоношених дітей в Україні», який проводився згідно з Реєстром з'їздів, конгресів, симпозиумів та науково-практичних конференцій МОЗ України. Участь   у Конгресі брали головні позаштатні спеціалісти з неонатології, педіатрії, дитячої неврології, дитячої хірургії, дитячої анестезіології та сімейної медицини ДУОЗ облдержадміністрацій; лікарі-неонатологи, педіатри, дитячі неврологи, дитячі хірурги, дитячі анестезіологи, лікарі загальної практики, завідувачі та професорсько-викладацький склад профільних кафедр ВДНЗ України, провідні науковці НАМН України, які працюють в галузі неонатології, неонатальної хірургії, анестезіології, перинатології, педіатрії та дитячої неврології.

У Конгресі з усною доповіддю « Результати виходжування передчасно народжених дітей та система ефективного катамнестичного спостереження у мегаполісі» виступила завідувач кафедри неонатології ХМАПО проф. Клименко Т. М. Також зроблено 4 стендові доповіді: «Зсувнохвильова еластографія печінки новонароджених з холестазом», «Ультразвукова оцінка мікроваскуляризації головного мозку» (Закревський А.М. та співавт), «Моніторинг якості ведення новонароджених з пневмоніями» ( Сердцева О.А. та співавт), «Симуляційні технології в формуванні фахової компетентності неонатолога»(Клименко Т.М., Сердцева О.А., Сандуляк Т.В., Карапетян О.Ю., Закревський А.М., Голюк К.О. )

В рамках Конгресу зав.кафедри, професор Клименко Т.М. була нагороджена медаллю «За бездоганну медичну службу» від Асоціації неонатологів України .

18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020