17.10.2019
Продовжується впровадження в систему безперервної медичної освіти лікарів курсу бінарних лекцій («лекцій удвох»).

10 жовтня 2019 р. в навчально-тренінговому Центрі 3 D -візуалізації ХМАПО завідувачі кафедри поліклінічної педіатрії (проф. О.А. Цодікова) і кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології (проф. О.А. Опарін) провели бінарну лекцію для педіатрів та терапевтів (слухачів ПАЦ, ТУ спеціалізація) «Нове в діагностиці та лікуванні захворювань біліарного тракту у дорослих і дітей».

Тематика лекції,  методологія її викладання, що носить проблемний характер і проходить у вигляді діалогу двох фахівців різних спеціальностей (педіатра і терапевта), є найсучаснішими для практичної охорони здоров’я є як. Інновацією зазначеної лекції було й залучення в навчальний процес інтерактивного технічного засобу - 3D-візуалізаційного столу швецького виробництва SECTRA . Демонстрацію анатомо-фізіологічних особливостей органів гепатобіліарної зони у дітей і дорослих на 3D-візуалізаційному столі проводив доцент Голяніщев М.О, який є тренером Центру 3D-візуалізації ХМАПО.

Інноваційний підхід до викладання матеріалу дозволив актуалізувати у слухачів знання з питань ранньої діагностики та лікування захворювань гепатобіліарної зони , що сприятиме запобіганню розвитку у пацієнтів життєве небезпечних ускладнень, усуненню факторів ризику та взагалі удосконалює санітарно-просвітницьку роботу із населенням.

І нтерактивний формат лекції дозволив залучити слухачів до обговорення найактуальніших питань гастроентерології, сприяв покращенню засвоєння учбового матеріалу та опанування навички працювати із сучасними освітніми технологіями.

Проведене наприкінці заняття анонімне анкетування показало позитивне відношення слухачів до зазначених інновацій.

25.02.2020
У лютому 2020 року в Харківській медичній академії післядипломної освіти українським Органом сертифікації системи менеджменту якості був проведений незалежний зовнішній аудит та виданий сертифікат на систему менеджменту якості ISO 9001, що відповідає вимо
18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020