18.10.2019
16-го жовтня 2019 р. в Харківській медичній академії післядипломної освіти відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців

16-го жовтня  2019 р.  в Харківській медичній академії післядипломної освіти відбулась щорічна науково-практична конференція за участю іноземних фахівців, яка була присвячена  застосуванню новітніх технологій у практичній діяльності лікарів.

Конференція проводилась  педіатричним факультетом і відділом міжнародних зв’язків академії. Іноземні спеціалісти з Лівану, Марокко, Палестини,  Беніну, Грузії та Росії доповіли про застосування  новітніх  підходів у ранній діагностиці в педіатрії і про використання ефективних методів у лікуванні. Всі доповіді супроводжувалися відеоматеріалами.

02.12.2019 р. конференцію буде проводити факультет  загальної практики-сімейної медицини.

Запрошуємо взяти участь у роботі конференції іноземних спеціалістів зазначеного  факультету.

25.02.2020
У лютому 2020 року в Харківській медичній академії післядипломної освіти українським Органом сертифікації системи менеджменту якості був проведений незалежний зовнішній аудит та виданий сертифікат на систему менеджменту якості ISO 9001, що відповідає вимо
18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020