22.10.2019
КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД

ХАРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД:

Деканів факультетів : хірургічного; терапевтичного; педіатричного; загальної практики – сімейної медицини; громадського здоров я

Вимоги до кандидатів: згідно ст.35 ЗУ «Про вищу освіту»

Завідувачів кафедр: організації охорони здоров’я, публічного управління та адміністрування (доктор медичних наук/кандидат наук з державного управління, професор/доцент), офтальмології (доктор медичних наук, професор), психотерапії (доктор медичних наук, професор), судово-медичної експертизи (доктор медичних наук, професор), хірургії серця, магістральних судин та дитячої хірургії (доктор/кандидат медичних наук, професор/доцент)

Професорів кафедр: ендоскопії та хірургії 0,75 ставки; клінічної імунології та мікробіології 0,25 ставки; неврології та дитячої неврології

Доцентів кафедр: акушерства, гінекології та онкологічної гінекології 0,25 ставки; генетики, акушерства, гінекології та медицини плода 0,25 ставки; дитячої фтизіатрії та пульмонології 0,5 ставки; ендоскопії та хірургії 0,25 ставки; загальної, дитячої та онкологічної урології; загальної практики-сімейної медицини; клінічної біохімії, судово-медичної токсикології та фармації 1 ставка та 1 ставка; клінічної імунології та мікробіології 0,5 ставки; онкологічної хірургії, променевої терапії та паліативної допомоги 0,25 ставки; організації охорони здоров’я, публічного управління та адміністрування 0,25 ставки; отоларингології та дитячої отоларингології; офтальмології 0,5 ставки; педіатрії; поліклінічної педіатрії 0,25 ставки; фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини 0,25 ставки; хірургії та проктології 0,75 ставки та 0,75 ставки

Асистентів кафедр: гігієни, епідеміології і професійних хвороб 0,75 ставки; ендоскопії та хірургії 0,25 ставки; кардіології та функціональної діагностики 0,25 ставки; медичного та фармацевтичного права, загальної та клінічної фармації; наркології; онкології та дитячої онкології 0,25 ставки; онкологічної хірургії, променевої терапії та паліативної допомоги 0,25 ставки; судово-медичної експертизи 1 ставка та 1 ставка

Старшого наукового співробітника: ЦНДЛ

Наукового співробітника: ЦНДЛ

Вимоги до кандидатів: наявність наукового ступеня або вченого звання згідно п.9 ст.55 ЗУ «Про вищу освіту»

Строк подання документів для участі у конкурсі – один місяць від дня опублікування оголошення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до відділу кадрів Академії такі документи:

заяву на ім’я ректора про участь у конкурсі; подання кандидата на заміщення посади, засвідчене належним чином;особовий листок з обліку кадрів, завірений за останнім місцем роботи; дві фотокартки розміром 4 x 6 см; автобіографію; завірені в установленому порядку копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання; копію паспорта громадянина України; список наукових та науково-методичних праць, завірений за місцем роботи; скріншот профілю, що підтверджує наявність публікації в журналах, які входять до науково-метричної бази Scopus ; документи, що підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх 5 років; звіт про роботу за попередній період (для працівників Академії).

З питань конкурсу звертатися за адресою:

61176, м . Харків, вулиця Амосова, 58, відділ кадрів, тел. 711-80-13

05.11.2019
Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція молодих вчених "Медицина XXI століття"
05.11.2019
Подяка Ректору Харківської медичної академії післядипломної освіти Хвисюку О.М. від Ректора Тбіліського державного медичного університету Зураба Орджоникидзе.
30.10.2019
Міжвузівський науково-практичний семінар
25.10.2019
22 – 23 жовтня 2019 р. в Харкові відбувся ДРУГИЙ З’ЇЗД ІСТОРИКІВ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ з міжнародною участю, присвячений 215 річчю медичного факультету Харківського Імператорського Університету.
22.10.2019
КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД