06.12.2019
В Харківській медичній академії післядипломної освіти відбулась щорічна науково - практична конференція за участю іноземних фахівців, яка була присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікарів.

2-го грудня 2019р. в Харківській медичній академії післядипломної освіти відбулась щорічна науково - практична конференція за участю іноземних фахівців, яка була присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікарів.

Конференція проводилась факультетом загальної практики-сімейної медицини, факультетом громадського здоров’я   і відділом міжнародних зв’язків академії.

Для участі в роботі конференції було запрошено студентів старших курсів Харківського національного медичного університету та Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Всі доповідачі  мали високий рівень підготовки, якісну презентацію у вигляді відеоматеріалів.

Іноземні спеціалісти з Іраку, Лівану, Марокко, Палестини, Єгипту, Нігерії, Туркменістану   доповіли  про застосування сучасних підходів у ранній діагностиці захворювань   та використання ефективних методів лікування хворих, а також   про роль медицини у   вирішенні проблем паразитарного забруднення довкілля.

25.02.2020
У лютому 2020 року в Харківській медичній академії післядипломної освіти українським Органом сертифікації системи менеджменту якості був проведений незалежний зовнішній аудит та виданий сертифікат на систему менеджменту якості ISO 9001, що відповідає вимо
18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020