Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


13.12.2019
12 грудня 2019 р. кафедра поліклінічної педіатрії ХМАПО та фахівці Харківського обласного лабораторного центру при підтримці Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів, педіатрів та

На базі міської клінічної дитячої поліклініки №1 12 грудня 2019 р. кафедра поліклінічної педіатрії ХМАПО та фахівці Харківського обласного лабораторного центру при підтримці Департаменту охорони   здоров’я Харківської міської ради провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів,  педіатрів та дитячих інфекціоністів «Актуальні питання профілактики, діагностики дифтерії та вірусного гепатиту А у дітей».

У вступному слові заступник директора -   начальник управління організації лікувально-профілактичної допомоги дітям та жінкам Департаменту охорони   здоров’я Харківської міської ради О.Л. Черняк наголосила, що медична реформа, яка вже розпочалася з первинної медичної допомоги, тобто педіатрів та сімейних лікарів вимагає від лікарів підтримувати і покращувати стандарти професійної діяльності відповідно до потреб сфери охорони здоров’я.

Професор О.А. Цодікова (експерт з вакцинації) підкреслила актуальність проблеми клінічної діагностики дифтерії у дітей в амбулаторній практиці та представила алгоритми диференціальної діагностики дифтерії мигдаликів від інших уражень зіву. Вона також визначила стратегічні напрями імунопрофілактики дифтерії та необхідність продовження проведення роз’яснювальної роботи серед медичних працівників з питань імунопрофілактики інфекційних захворювань.

Питання лабораторної діагностики дифтерії та критерії лабораторного підтвердження діагнозу було представлено к.м.н. К.Б. Гарбар. Щодо ускладнень дифтерії в дитячому віці, зокрема виникнення гострого міокардиту доповіла доцент С.С. Бринцова. Про стан захворюваності вірусним гепатитом та дифтерією в м. Харків та Харківської області   доповіла зав. відділення ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Т.О. Карлова.

              


українська  
22.05.2020
Оголошено прийом заявок для участі у конкурсі проєктів наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”
22.05.2020
Національним фондом досліджень України оголошений конкурс наукових і науково-технічних проектів «Наука для безпеки людини та суспільства»
21.05.2020
День вишиванки 2020
08.05.2020
Наказ № 199-з від 07 травня 2020 р. "Про продовження навчання лікарів-інтернів на очних циклах інтернатури"
28.04.2020
28 квітня Всесвітній день безпеки і здоров'ю на роботі