13.12.2019
12 грудня 2019 р. кафедра поліклінічної педіатрії ХМАПО та фахівці Харківського обласного лабораторного центру при підтримці Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів, педіатрів та

На базі міської клінічної дитячої поліклініки №1 12 грудня 2019 р. кафедра поліклінічної педіатрії ХМАПО та фахівці Харківського обласного лабораторного центру при підтримці Департаменту охорони   здоров’я Харківської міської ради провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів,  педіатрів та дитячих інфекціоністів «Актуальні питання профілактики, діагностики дифтерії та вірусного гепатиту А у дітей».

У вступному слові заступник директора -   начальник управління організації лікувально-профілактичної допомоги дітям та жінкам Департаменту охорони   здоров’я Харківської міської ради О.Л. Черняк наголосила, що медична реформа, яка вже розпочалася з первинної медичної допомоги, тобто педіатрів та сімейних лікарів вимагає від лікарів підтримувати і покращувати стандарти професійної діяльності відповідно до потреб сфери охорони здоров’я.

Професор О.А. Цодікова (експерт з вакцинації) підкреслила актуальність проблеми клінічної діагностики дифтерії у дітей в амбулаторній практиці та представила алгоритми диференціальної діагностики дифтерії мигдаликів від інших уражень зіву. Вона також визначила стратегічні напрями імунопрофілактики дифтерії та необхідність продовження проведення роз’яснювальної роботи серед медичних працівників з питань імунопрофілактики інфекційних захворювань.

Питання лабораторної діагностики дифтерії та критерії лабораторного підтвердження діагнозу було представлено к.м.н. К.Б. Гарбар. Щодо ускладнень дифтерії в дитячому віці, зокрема виникнення гострого міокардиту доповіла доцент С.С. Бринцова. Про стан захворюваності вірусним гепатитом та дифтерією в м. Харків та Харківської області   доповіла зав. відділення ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Т.О. Карлова.

22.01.2020
Наказ про звільненя Хвисюка О.М. з посади ректора ХМАПО згідно з пунктом 2 статті 36 КЗпП України. Назначення В.о. ректора ХМАПО Марченко В.Г.
16.01.2020
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №4/2020 Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2019 року
27.12.2019
З 19 по 21 травня 2020 року важливі події охорони здоров'я України - "Інновації в медицині - здоров'я нації" та "Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України"