20.12.2019
Продовжується впровадження майстер-класів в систему безперервного професійного розвитку лікарів первинного контакту

16 грудня 2019 р. фахівці кафедри поліклінічної педіатрії і кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології ХМАПО на базі КНП «Міська студентська лікарня  Харківської міської ради» провели міждисциплінарну науково-практичну конференцію для лікарів первинної ланки (терапевтів, педіатрів, лікарів ЗПСМ) « Сучасні підходи до лікування та профілактики грипу і гострих респіраторних інфекцій» .

В межах конференції завідувачем кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології професором О.А. Опариним було проведено майстер-клас «Диференційна діагностика суглобового синдрому».   Основна мета заходу - ознайомити слухачів із власним досвітом нозологічної діагностики захворювань суглобів, що заснований на детальному аналізі клініко-лабораторних та інструментальних методів дослідження. За результатами спільної діяльності керівника майстер-класу та його учасників відбулась дискусія щодо диференціації окремих нo зологічних форм, які перебігають із суглобовим синдромом.

Завідувач кафедри поліклінічної педіатрії професор О.А. Цодікова провела майстер-клас « Дифтерія – вакциноконтрольована   інфекція. Диференціальна діагностика дифтерії мигдаликів від інших уражень зіву у дітей », де було висвітлено проблему недостатнього охоплення вакцинацією дорослого і дитячого населення України. Після короткої теоретичною частини заняття слухачі відпрацьовували конкретні навички диференціальної діагностики дифтерії мигдаликів від інших уражень зіву, брали участь в обговоренні питань бактеріологічної діагностики дифтерії і визначення токсигенності коринебактерій.

18.02.2020
10 лютого міжнародна громадськість відзначила Міжнародний день боротьби з епілепсією. Співробітники кафедри неврології і дитячої неврології ХМАПО і кафедри психіатрії ХМАПО взяли активну участь в організації та проведенні заходу в Харкові.
Разультати голосування у другому турі виборів ректора ХМАПО
07.02.2020
Протокол виборчої комісії з виборів керівника закладу вищої освіти ХМАПО
07.02.2020