Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


20.12.2019
Продовжується впровадження майстер-класів в систему безперервного професійного розвитку лікарів первинного контакту

Продовжується впровадження майстер-класів в систему безперервного професійного розвитку лікарів первинного контакту

16 грудня 2019 р. фахівці кафедри поліклінічної педіатрії і кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології ХМАПО на базі КНП «Міська студентська лікарня  Харківської міської ради» провели міждисциплінарну науково-практичну конференцію для лікарів первинної ланки (терапевтів, педіатрів, лікарів ЗПСМ) « Сучасні підходи до лікування та профілактики грипу і гострих респіраторних інфекцій» .

В межах конференції завідувачем кафедри терапії, ревматології та клінічної фармакології професором О.А. Опариним було проведено майстер-клас «Диференційна діагностика суглобового синдрому».   Основна мета заходу - ознайомити слухачів із власним досвітом нозологічної діагностики захворювань суглобів, що заснований на детальному аналізі клініко-лабораторних та інструментальних методів дослідження. За результатами спільної діяльності керівника майстер-класу та його учасників відбулась дискусія щодо диференціації окремих нo зологічних форм, які перебігають із суглобовим синдромом.  

Завідувач кафедри поліклінічної педіатрії професор О.А. Цодікова провела майстер-клас « Дифтерія – вакциноконтрольована   інфекція. Диференціальна діагностика дифтерії мигдаликів від інших уражень зіву у дітей », де було висвітлено проблему недостатнього охоплення вакцинацією дорослого і дитячого населення України. Після короткої теоретичною частини заняття слухачі відпрацьовували конкретні навички диференціальної діагностики дифтерії мигдаликів від інших уражень зіву, брали участь в обговоренні питань бактеріологічної діагностики дифтерії і визначення токсигенності коринебактерій.


українська  
22.01.2020
Наказ про звільненя Хвисюка О.М. з посади ректора ХМАПО згідно з пунктом 2 статті 36 КЗпП України. Назначення В.о. ректора ХМАПО Марченко В.Г.
16.01.2020
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №4/2020 Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2019 року
27.12.2019
З 19 по 21 травня 2020 року важливі події охорони здоров'я України - "Інновації в медицині - здоров'я нації" та "Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України"
20.12.2019
Продовжується впровадження майстер-класів в систему безперервного професійного розвитку лікарів первинного контакту
13.12.2019
12 грудня 2019 р. кафедра поліклінічної педіатрії ХМАПО та фахівці Харківського обласного лабораторного центру при підтримці Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів, педіатрів та