Навчальна платформа Національного агентства з питань запобігання корупції

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства охорони здоров’я України надсилає інформацію, розміщену на офіційній сторінці у Facebook Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) щодо навчальної платформи НАЗК, де можна пройти навчання на антикорупційну тематику, а саме:

Де можна навчатися?
NAZK.Study (https://study.nazk.gov.ua/) – це навчальна платформа, де кожен зможе пройти безкоштовні онлайн-курси на антикорупційну тематику.

Які курси можна пройти?
На навчальній платформі розміщені курси та просвітницькі серіали, а саме:

«Антикорупція та доброчесність для всіх»: https://bit.ly/3zPTxP1 – новий онлайн-курс від Офісу доброчесності НАЗК простою мовою відповість на головні питання, надасть базові знання й корисні інструменти для запобігання корупції та боротьби з нею.

«Впливай – викривай!»: https://bit.ly/3QyLJYE – онлайн-курс про те, як правильно повідомляти про корупцію і стати викривачами.

«Звітування партій в Україні і робота е-Реєстру POLITDATA»: https://bit.ly/3JMcGpP – онлайн-курс про звітування політичних партій й роботу е-Реєстру POLITDATA.

«Доброчесність онлайн»: https://bit.ly/3SMYK2M – освітній мультсеріал, присвячений темі протидії дезінформації та протидії фейкам.

«Доброчесність офлайн: як правильно себе поводити під час війни»: https://bit.ly/3dsSLQI – освітній мультсеріал про різновиди вибухонебезпечних предметів і правила поведінки поруч із ними.

«Зрозуміло про конфлікт інтересів»: https://bit.ly/3vYAEZl – освітній серіал, присвячений темі конфлікту інтересів на публічній службі.

«Путівник доброчесного вчителя»: https://bit.ly/3w2XwXt – освітній серіал, що присвячений конкретним ситуаціям зі шкільного життя, що пов’язані з темою доброчесності.

Як користуватися платформою?

Усі охочі мають зареєструватися на сайті: https://study.nazk.gov.ua/.

Як відбувається навчання?

Курси можна проходити у будь-який зручний час з комп’ютера або смартфона.

Докладно про навчальну платформу NAZK.Study тут:
https://bit.ly/3ChNBl1

У разі виникнення запитань щодо порядку роботи антикорупційних уповноважених в умовах воєнного стану та з інших питань звертатися до в.о. завідувача Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства охорони здоров’я України Левченко Олени Миколаївни (моб. тел. 096 772 45 42, ел. пошта – anticor@moz.gov.ua).

Leave a Reply