Надання Харківською медичною академією післядипломної освіти освітніх послуг іноземним фахівцям.

Харківська медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я України нині є одним із провідних медичних навчальних закладів післядипломної освіти.
Професійна підготовка іноземних фахівців здійснюється спеціалістами високого рівня кваліфікації, які мають великий досвід роботи та працюють з іноземцями протягом багатьох років.
Харківська медична академія післядипломної освіти має багаторічний досвід підготовки іноземних громадян, високо освідчений викладацький склад, потужну матеріально-технічну базу та має змогу надавати освітні послуги майже за всіма медичними спеціальностями, затребуваними як в нашій державі, так і за її межами. Іноземні громадяни навчаються в академії цілими сім’ями з метою побудови медичної династії, що є популярним країнах близького та далекого зарубіжжя. Все це є показником високого рівня освіти та можливості підготовки висококласних медичних кадрів для зарубіжних країн.
Згідно діючих ліцензій Харківською медичною академією післядипломної освіти здійснюється провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою за наступними спеціальностями:
– 224 Технології медичної діагностики та лікування:
Клінічна лабораторна діагностика Радіологія
Рентгенологія
Ультразвукова діагностика
– 221 Стоматологія: Дитяча стоматологія

Ортодонтія
Ортопедична стоматологія Терапевтична стоматологія Хірургічна стоматологія
– 222 Медицина:
Акушерство та гінекологія Анестезіологія Гастроентерологія Дерматовенерологія Ендокринологія Кардіологія
Медицина невідкладних станів Неврологія
Нейрохірургія
Нефрологія
Онкологія
Ортопедія і травматологія Отолариногологія
Офтальмологія
Педіатрія
Психіатрія
Психотерапія
Пульмонологія
Ревматологія
Терапія
Урологія
Хірургія
Хірургія серця і магістральних судин Комбустіологія
Патологічна анатомія
Онкохірургія Онкогінекологія
– 228 Педіатрія: Педіатрія
Неонатологія
Академія заснована в 1923 році, через рік їй виповниться 100 років, вона має дуже велику історію, і тому отримала широке визнання у різних куточках світу. Назва академіі як міцний фундамент закордоном, коли чують про неї, то розуміють що це високий знак медицини. І ми постійно підвищуємо свій рівень і передаємо усі знання нашим іноземним фахівцям. На даний момент в ХМАПО навчається іноземців з 39 країн. Багато фахівців, які навчалися та отримали наші сертифікати, успішно працюють в кращих європейських медичних закладах, а також в багатьох арабських, африканських, азіатських. Бути унікальними і неповторними, ось наша основна задача, яку ми день за днем з задоволенням виконуємо, тому приділяємо іноземним громадянам особливу увагу, і запрошуємо до нас на навчання.

Leave a Reply