31 серпня 2021 року відбулися урочистості з нагоди початку навчального року

Академія має майже 100-річну історію і давні традиції, які дбайливо зберігаються і примножуються, однак майбутній розвиток сучасної медицини неможливий без фахівців нового покоління!

Першою визначною подією в Медичному інституті ХМАПО були урочистості з нагоди початку навчального року − Посвята в студенти.

31 серпня 2021 року студенти, їх батьки, науково-педагогічні працівники ХМАПО, співробітники інституту зібралися в Академії, де їх привітали  вельмишановні гості − депутати Верховної Ради Олексій Красов та Вікторія Кінзбурська. З вітальними промовами виступили в.о. ректора, професор В.Г. Карпенко, директор інституту, професор К.І. Бодня та завідувач кафедри перинатології, акушерства та гінекології, професор О.В. Грищенко.

Зворушливим моментом свята було прийняття присяги майбутніми лікарями.

Студенти знайомились з Академією, взявши участь у веселому та пізнавальному квесті. На кожній локації майбутні медики активно й жваво виконували завдання квесту, знайомились з технічним оснащенням навчального процесу та отримували пам’ятні дарунки.

У цей час директор медичного інститут, професор К.І. Бодня проводила батьківські збори, до яких долучилися в.о. ректора ХМАПО, професор В.Г. Карпенко та голова профспілки Академії, доцент О.Г. Рогова. 

Свято закінчилося частуванням смачного короваю.

Бажаємо нашим студентам мати амбітні плани, розвиватися, зростати та зберегти любов до професії лікаря на все життя!

Leave a Reply