Конференція «Український виробник Vostok-V– актуальні питання, реалії та перспективи»

24-го вересня в нашій академії відбулась конференція «Український виробник Vostok-V– актуальні питання, реалії та перспективи».
Організаторами даної події стали група компаній «Vostok-V» і Харківська медична академія післядипломної освіти.
На конференції відбулися доповіді провідних спеціалістів в області травматології, ортопедії, психіатрії та дезінфектології, в яких було висвітлено практичне застосування даного медичного обладнання та медичних виробів.


Представники закладів охорони здоров’я змогли особисто обговорити з виробником вартість та умови постачання та переконатися в якості продукції.
У відкритті заходу взяли  участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов та заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.
Ігор Терехов  відзначив важливість проведення таких заходів. “Впевнений, що ця конференція сприятиме збільшенню внеску всієї системи медичної освіти в рішення як медичних, так і загальносоціальних завдань”, – підкреслив Ігор Терехов.
З вітальним словом, до учасників конференції звернувся виконуючий обов’язки ректора ХМАПО Володимир Карпенко.
В рамках цього заходу пройшла тематична виставка, де було представлено:
Обладнання для автоматичної дезінфекції гнучких ендоскопів, обладнання для терапевтичної гіпотермії, обладнання для вакуумної терапії ран, системи для корекції деформацій хребта, апарати зовнішньої фіксації кісток для лікування складних переломів, інтрамедулярні телескопічні фіксатори кісток, краніопластика.

Ця новина на сайті міськради

Leave a Reply