Blog Grid View

Blog Grid View

24-го вересня в нашій академії відбулась конференція «Український виробник Vostok-V– актуальні питання, реалії та перспективи».
Організаторами даної події стали група компаній «Vostok-V» і Харківська медична академія післядипломної освіти.
На конференції відбулися доповіді провідних спеціалістів в області травматології, ортопедії, психіатрії та дезінфектології, в яких було висвітлено практичне застосування даного медичного обладнання та медичних виробів.

Шановні колеги, лікарі, науковці та всі ті, для кого словосполучення «наукове дослідження в медичній галузі» не є порожнім звуком!

Якщо Ви маєте бажання знати, як проводити наукові дослідження відповідно до сучасних вимог та публікувати їх результати у фахових провідних виданнях, якщо вас цікавить питання, яким чином впроваджувати доказовий підхід у вашу повсякденну практику лікування пацієнтів, а також, якщо ви маєте інтерес до наукових досліджень та хочете документувати ваші клінічні випадки, то наступна інформація саме для Вас!

2 вересня 2021 р. у Харківській медичній академії післядипломної освіти відбулася позачергова Конференція трудового колективу. На порядок денний Конференції було винесено питання про дообрання членів Вченої Ради ХМАПО, альтернативи перейменування Харківської медичної академії післядипломної освіти, обговорення проекту внесення змін до організаційної структури ХМАПО (проект реорганізації шляхом об’єднання кафедр).
Академія має майже 100-річну історію і давні традиції, які дбайливо зберігаються і примножуються, однак майбутній розвиток сучасної медицини неможливий без фахівців нового покоління!

Першою визначною подією в Медичному інституті ХМАПО були урочистості з нагоди початку навчального року − Посвята в студенти.

31 серпня 2021 року студенти, їх батьки, науково-педагогічні працівники ХМАПО, співробітники інституту зібралися в Академії, де їх привітали  вельмишановні гості − депутати Верховної Ради Олексій Красов та Вікторія Кінзбурська. З вітальними промовами виступили в.о. ректора, професор В.Г. Карпенко, директор інституту, професор К.І. Бодня та завідувач кафедри перинатології, акушерства та гінекології, професор О.В. Грищенко.

Зворушливим моментом свята було прийняття присяги майбутніми лікарями.

Студенти знайомились з Академією, взявши участь у веселому та пізнавальному квесті. На кожній локації майбутні медики активно й жваво виконували завдання квесту, знайомились з технічним оснащенням навчального процесу та отримували пам’ятні дарунки.

У цей час директор медичного інститут, професор К.І. Бодня проводила батьківські збори, до яких долучилися в.о. ректора ХМАПО, професор В.Г. Карпенко та голова профспілки Академії, доцент О.Г. Рогова. 

Свято закінчилося частуванням смачного короваю.

Бажаємо нашим студентам мати амбітні плани, розвиватися, зростати та зберегти любов до професії лікаря на все життя!