Creative spark

Без перевода

Grants

Разом із програмою «CREATIVE SPARK»
від Британської Ради та ХМАПО!

На початку 2018 р. було розпочато нову масштабну п’ятирічну ініціативу – CREATIVE SPARK: Higher Education Enterprise Programme від Британської Ради http://www.britishcouncil.org.ua/.
Участь у програмі беруть такі країни, як Україна, Вірменія, Азербайджан, Грузія, Казахстан, Киргизстан та Узбекистан. Національний фармацевтичний університет став частиною проект SEAL (Spark Enterprise Analytical Lab), який був розроблений між Харківською медичною академією післядипломної освіти (ХМАПО), Донецьким Національним Технічним університетом та Університетом Кінгстон (м. Лондон) і став одним із восьми українських проектів-переможців. Так як даний проект мав на увазі навчання для студентів, науковців, підприємців із напрямку хімії, фармації та медицини. ХМАПО було запрошено для участі у проекті декілька представників з НФаУ. Слід зазначити, що такий проект для медико-фармацевтичних вишів проводиться вперше, тому було дуже важко, але разом з цим і цікаво отримати цей досвід.

Метою проекту є розвиток креативного бізнесу серед студентів, молодих науковців і підприємців.

У рамках проекту проведено:

–  Проведенні Introduction section для ознайомленням з проектом для студентів, науковців, викладачів та підприємців (біля 25 науковців та студентів з НФаУ та 40 науковців з ХМАПО)
–  У безкоштовних курсах вивчення англійської мови он-лайн на базі платформи The British Channel (березень-липень 2019 р.) (біля 20 науковців з НФаУ  та 25 з ХМАПО);
–  Участь у «Creative Spark: London training program» з проведенням безкоштовних тренінгів з розвитку власної ідеї, стартапу та підприємницьких навичок за участі британських фахівців від Kingston University (London) (від НФаУ взяло участь 4 науковців, та 3 з ХМАПО);
–  участь у інтенсивному пітчингу у форматі літньої школи «BigIdea Challenge» для молодих креативних науковців та підприємців із створенням відео-проектів з можливістю отримати фінансування для реалізації бізнес-ідей і навчальних подорожей до Великої Британії, можливістю залучити світові інвестиції для власного проекту (від НФаУ взяли участь біля 10 науковців, та 10 представників з ХМАПО).
–  тренінг-семінар “Grant Writing” в рамках проекту Creative Spark (біля 20 науковців з НФаУ та 10 з ХМАПО).